ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоСПОРТ Фінальні пристрасті юних футболістів

Фінальні пристрасті юних футболістів

11 переглядів

З 27 по 30 червня у м. Скадовську, що у Херсонській області, відбулася фінальна частина Всеукраїнських спортивних змагань під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з футболу серед юнаків 2004–2005 років народження дитячо-юнацьких спортивних шкіл ВФСТ «Колос». Хмельницьку область  представляли юні футболісти Шепетівської районної ДЮСШ «Колос».

У фінальній частині змагалися 14 команд, які стали переможцями в обласних змаганнях. Відповідно вони були розділені на чотири групи. Команда Шепетівської РДЮСШ «Колос», потрапивши до другої групи, перемогла однолітків з Рівненської області (3:0), Тернопільської області (6:0) та зігравши унічию з полтавчанами (0:0), посіла перше місце у своїй групі.

У чвертьфіналі шепетівчани зустрілися з однолітками із Вінницької області та, перемігши їх з рахунком 1:0, вийшли до півфіналу, де на них чекали футболісти Донецької області. Однак, поступившись донеччанам з рахунком 0:4, шепетівчани не пройшли до фіналу.

У матчі за третє місце команда Шепетівської районної ДЮСШ «Колос» зустрічалась з футболістами Херсонської області. Перемагаючи по ходу зустрічі з рахунком 1:0, наприкінці матчу наші земляки припустилися помилки і футболісти з Херсонщини з пенальті зрівняли рахунок.

Переможця поєдинку визначали за одинадцятиметровими ударами, де сильнішими були юні футболісти з Херсонської області. Відтак вони, досягнувши рахунку 4:3, вибороли третє місце, а юні футболісти Шепетівщини посіли четверте місце.

У фіналі ж команда Донецької області перемогла однолітків із Запоріжжя з рахунком 5:3 і стала чемпіоном Всеукраїнських спортивних ігор 2018 року з футболу.

Керівництво Шепетівської районної ДЮСШ «Колос» та тренерський склад відділення футболу дякують батькам юних футболістів, приватним підприємцям Володимиру Парфенюку, Ігорю Манжалію, Павлу Алілуйкові, начальнику Шепетівського відділу Української пожежно-страхової компанії Марії Поліщук за допомогу в організації виїзду команди на фінальну частину Всеукраїнських змагань та всебічну підтримку розвитку спорту у нашому краї.

Віктор КОЗІЙЧУК,

заступник директора

Шепетівської РДЮСШ «Колос».

На знімку: команда шепетівчан у м. Скадовську.

Залиште Ваш коментар
Перевести