ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Формуємо творчу особистість

Формуємо творчу особистість

10 переглядів

Художньо-естетична діяльність забезпечує ефективність педагогічного процесу та впливає на всебічний гармонійний розвиток дітей. Щоб своєчасно виявляти, підтримувати й розвивати природні нахили та здібності вихованців, ДНЗ № 1 «Перлинка» обрав одним із провідних у діяльності на 2018-2019 навчальний рік художньо-естетичний напрямок.

Досить важливим завданням нині є забезпечення тісної співпраці між дитсадком і сім’єю.  Таким чином, на базі закладу 17 жовтня було організовано загальні батьківські збори, темою яких стало питання художньо-естетичного розвитку дошкільнят у всіх його творчих проявах. Адже, як говорив В.Сухомлинський, «діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості».

Під час проведення зборів педагоги та вихованці продемонстрували присутнім види художньо-естетичної діяльності та ще раз звернули увагу на те, що важливим моментом розвитку індивідуальних здібностей дітей є узгодженість у діях педагогів та батьків. Необхідно спільними зусиллями збагачувати естетичні враження дітей, створювати як у дитсадку, так і вдома, відповідні умови та позитивну атмосферу, які б стимулювали дитину до творчої діяльності.

Під час зборів батьки із захопленням переглянули театралізовану виставу «Теремок» за участю дітей старшої групи № 7 під керівництвом вихователя Г.В.Бевз, музкерівника Л.О.Яржемської. Зачарував усіх український таночок «Ой, у лузі калина» у виконанні дівчаток цієї ж групи. Цікаві презентації  підготували педагоги закладу – О.Л.Шикерук, С.М.Вітіщенко, Г.В.Шульгіна.

Завітала на захід і юна талановита художниця Олександра Дубініна, колишня вихованка дитсадка, а нині – учениця 10-А класу Шепетівського НВК № 3. Вона презентувала свої художні роботи, які увійшли до книги дитячих віршів поетеси Людмили Савчук. Ми пишаємось, що зернятка її таланту засівались саме у нашому закладі.

Також батьки мали змогу помилуватись творчою виставкою дитячих робіт із природних матеріалів, які вихованці створили разом зі своїми рідними.

Велику радість і насолоду приносять дітям, батькам і педагогам ось такі спільні зустрічі. Це сприяє тісній співпраці батьків із дошкільним закладом.

Г.БЛИНДА,

вихователь ДНЗ № 1 «Перлинка».

Залиште Ваш коментар
Перевести