ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Гірка пам’ять України

Гірка пам’ять України

10 переглядів

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Головне у діяльності бібліотек по відзначенню чергової річниці Голодомору і вшануванню пам’яті його жертв – донести правду сучасникам про цю трагедію.

На вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні, бібліотеки району організовують тематичні виставки та перегляди фільмів, відео-, фото- та інших документів, презентують художні твори, перечитують записи свідчень очевидців.
У Шепетівській центральній районній бібліотеці ім. М. Коцюбинського проведено урок пам’яті жертв голодомору «Не згасне біль голодомору» за участі учасників народного аматорського театру «Браво», також відбувся перегляд літературно-меморіальної експозиції «Закляття безпам’ятства».
Оформлено книжкову виставку «Скорботний 33-й» та бібліографічний покажчик «Не звільняється пам’ять, відлунює знову роками» у бібліотеці с. Михайлючки, виставку-пам’ять «Відлуння сльози» у с. Червоний Цвіт, виставку-спомин «Страшна правда про голодомор» у с. Корчику. Також проведено відео-реквієм «Чорна сповідь моєї Віт­чизни» з переглядом книжкової виставки «Дзвони гіркої пам’яті України» у с. Плесні, перегляд літератури «Чорні крила голодомору у нашім краї» у с. Городнявці.
Н.Богурська,
директор центральної районної бібліотеки.
На знімках: під час пам’ятних заходів (фото з архівів біб­ліотек).

Залиште Ваш коментар
Перевести