ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Гірше повоєнного рівня

Гірше повоєнного рівня

13 переглядів

Кількість поголів’я корів в Україні рекордно
зменшилася до 1,7 млн. голів

Сьогодні найкритичніша ситуація у молочній галузі за всі роки незалежності України. Зараз ми бачимо пік — найгірші показники, тобто дно молочної галузі, після чого без державної підтримки Україна втратить її. Про це повідомив голова Ради директорів Спілки молочних підприємств України Вадим Чагаровський, йдеться у матеріалі видання «AgroPolit.com».

«Давайте почнемо з головного: кількість поголів’я корів в Україні сягнула найменшої величини – 1,7 млн. голів. Навіть у післявоєнні часи, в 1946 році, було 4,6 млн. корів. Тож це перший мінус.
Другий – найменша за всі роки кількість виробництва молока. Офіційно Україна начебто вироб­ляє 8,8 млн. тонн молока, з них 2,7 млн. тонн – це молоко з господарств, решта (6,1 млн. тонн) – від населення. Я стверджую, що немає такої кількості виробництва молока, про яку звітує офіційна статистика. Практично все молоко від господарств (2,7 млн. тонн) переробляється», — зазначив експерт.
Вадим Чагаровський повідомив, що статистика свідчить про виробництво щороку понад 7 млн. тонн молока у приватному секторі (в особистих селянських господарст­вах). Стільки молока немає.
У мене питання: які позитивні зміни відбулися у селі, щоб стверд­жувати про таку кількість виробництва молока? Корми з’явилися, раціон покращився, проведена велика селекційна робота, умови утримання змінили? Нічого з цього немає», — додав він.
За оцінками експерта, приватний сектор (одноосібники) дає нині 3,5–4 млн. тонн молока. Загальна кількість молока в Україні разом з господарствами – 6,2–7 млн. тонн.
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести