ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Голова Державного агентства лісових ресурсів Василь Кузьович відвідав Шепетівщину

Голова Державного агентства лісових ресурсів Василь Кузьович відвідав Шепетівщину

26 переглядів

Минулої п’ятниці, 6 листопада, з робочим візитом, на Хмельниччині побував Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович.
У рамках цієї поїздки очільник лісової галузі разом з начальником Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петром Пешком та його заступниками завітали до ДП «Шепетівський лісгосп» та ознайомились з діяльністю підприємства.

Зокрема Василь Степанович оглянув зону відпочинку «Лісовий кордон», яка користується великим попитом серед місцевого населення.
Директор лісгоспу Володимир Михайлович Сасюк ознайомив високих гостей підприємства з принципом роботи мульчера «KANSAS» у Шепетівському лісництві. Також вони оглянули застосування агрегату під час проведення освітлення у посадках дубових культур.
До речі, лісівники Шепетівщини цього року придбали два таких мульчери і за їх допомогою провели догляд за лісовими культурами на площі 150 га та освітлення — на 30 га.
Мульчер «KANSAS» став незамінним помічником при догляді за квартальними просіками та при підготовці площ під лісові культури. Крім того його застосування дало змогу зменшити витрати на догляди у 4-5 разів.
Також Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович оглянув рубку головного користування у Кам’янківському лісництві, де розробка лісосіки ведеться з дотриманням вимог сертифікації лісів FSC.

Пресслужба ДП
«Шепетівський лісгосп».
На знімку: під час перебування Голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича на підприємстві шепетівських лісівників.

Залиште Ваш коментар
Перевести