ГОЛОВНА СТОРІНКА Влада та політика Головою Шепетівської районної ради став представник «ЄС» Олег Кулінський

Головою Шепетівської районної ради став представник «ЄС» Олег Кулінський

119 переглядів

Минулої середи, 2 грудня, продовжила свою роботу перша сесія Шепетівської районної ради восьмого скликання. На відміну від першого засідання, яке відбулося 26 листопада, це відзначалося злагодженістю роботи депутатського корпусу та конструктивністю. Відчувалося, що консультації політичних сил під час перерви дали результат. До того ж депутати прибули на сесію стовідсотково. Окрім 42 народних обранців у роботі самоврядного органу взяли участь і представники виконавчої гілки влади краю, депутати обласної та міської рад, ЗМІ тощо.

Член тимчасової президії Микола Мазур, розпочинаючи сесію, нагадав присутнім, на якому рубежі зупинилися під час першого засідання. Тоді, окрім тимчасової президії, було створено лічильну комісію, йшлося також про зразки бюлетеня для обрання голови районної ради.
Далі було запропоновано порядок денний, який перед роботою сесії було окреслено на засіданні погоджувальної ради політсил. І головним його питанням було обрання голови районної ради. Що ж до заступника, то його цього разу було вирішено не обирати.
Підтримавши запропонований порядок денний, депутати затвердили й регламент засідання.
А після ознайомлення з процедурою висування кандидатур на посаду очільника самоврядного органу району, обговорення та голосування, взялися за вирішення наріжного питання сесії – обрання голови райради.
Було висунуто дві кандидатури: Леоніда Радзивілюка – від політичної партії «За конкретні справи» та Олега Кулінського – від політичної партії «Європейська солідарність». Після виступів кандидатів, які розповіли про себе й своє бачення подальшої роботи і завдань, які стоять перед районної радою, відбулося обговорення.
Своїми думками з приводу поділилися депутати Олег Гаврилюк, Валентин Лосовський, Ольга Філіпова, Віктор Яськов, Сергій Форсюк. Затим відбулася процедура таємного голосування.
Після підрахунків голосів голова лічильної комісії Оксана Олінійчук оприлюднила результати.
За Леоніда Радзивілюка віддали свої голоси 20 депутатів, за Олега Кулінського – 22. Таким чином головою Шепетівської районної ради було обрано представника «Європейської солідарності».
Також на сесії районної ради було розглянуто питання і щодо присвоєння новообраному керівнику посадового 7-го рангу місцевого самоврядування.
З біографічної довідки відомо, що Олег Юрійович Кулінський народився 18 липня 1980 року на Віньковеччині. Має вищу освіту. З 2000 року на державній службі. Останнім часом обій­мав посади першого заступника голови Полонської РДА (з 2015 року), а з 2016 року – першого заступника міського голови Полонської об’єднаної територіальної громади. Проживає у м. Полонному. Одружений, має доньку.
Олег Кулінський подякував депутатам за довіру і вже за його головування районна рада ухвалила рішення щодо обрання тимчасової контрольної комісії самоврядного органу з вироблення проєктів регламенту, положень про постійні комісії та президію районної ради VІІІ скликання. До складу комісії увійшли сім депутатів районної ради від різних політсил.
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести