Першого червня у Грицівській громаді відбулося масштабне свято, приурочене до Міжнародного дня захисту дітей. Підготувала захід «Школа сприяння здоров’ю».

 Завітали на захід діти з усіх шкіл та позашкільних закладів Грицівської об’єднаної територіальної громади.

Свято розпочалося з екскурсій до ВПХУ–19 та Грицівської селищної бібліотеки.

Урочистості відкрила директор Грицівської «Школи спряння здоров’ю» Поліна Сергіївна Шампаніна. На заході також були присутні Людмила Василівна Тіфенбах – Грицівський селищний голова та Іванна Йосипівна Варава – начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму, зовнішніх і внутрішніх зв’язків, які привітали усіх присутніх з Міжнародним днем захисту дітей.

Далі на гостей чекав святковий концерт, театралізоване дійство улюблених мультиплікаційних героїв, а також розважально-конкурсна програма та номери художньої самодіяльності за участі вихованців «Школи сприяння здоров’ю», Грицівської музичної школи, учнів Великошкарівської початкової школи та Грицівського ліцею.   

Діти залюбки співали, танцювали, брали участь у різних цікавих конкурсах, за що отримували солодкі подарунки.

Свято дитинства пройшло на славу. Задоволеними залишилися усі. Дітлахи смакували козацький куліш, а також морозиво, тішилися подарунками і розвагами, а дорослі раділи тому, що змогли подарувати малечі миті щастя та радості.

 Усі присутні були одностайні у своїх побажаннях: щоб діти були щасливими не лише у цей день, а протягом всього свого життя, тому що кожна дитина має право бути захищеною, розвиватися і навчатися для кращого майбутнього.

А ще висловили щиру подяку підприємцям, які подарували дітлахам солодкі подарунки, — О.В.Москалюк, В.А.Макусі, Л.І.Мисик, М.Д.Ганабі, В.М.Поліщук та Т.С.Вишневській.