ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Громада Шепетівщини подарувала лікарні новий апарат ШВЛ

Громада Шепетівщини подарувала лікарні новий апарат ШВЛ

21 переглядів

Сьогодні Шепетівській центральній районній лікарні передали новий апарат штучної вентиляції легень, на котрий кошти збирали усією громадою. Авторкою ініціативи стала місцева підприємиця Наталія Завістовська. Допомогти організувати якісний та прозорий збір коштів відгукнувся Благодійний фонд “Зміцнення громад”. А контролювала цей процес спеціально створена під ініціативу Наглядова рада.

“Дякую усім людям, які довірилися ініціативній групі, долучилися до збору коштів та пожертвували власні гроші на закупівлю нового апарту ШВЛ. Шепетівчани, ви найкращі!”, — сказала під час офіційної передачі медичної техніки Наталія Завістовська, організаторка благодійної ініціативи.

Жінка також додала, що за словами представників фірми-постачальника, така повна комплектація нового апарату ШВЛ — перша у Хмельницькій області.

“Дійсно, це один з небагатьох апаратів, які існують в Україні у такій комплектації. Він хороший і тим, що його можна обслуговувати київським заводом та хмельницьким сервісним центром. Що дуже позитивно. Дякую кожному шепетівчанину, котрий долучився до цієї благородної справи. Насамперед ініціаторам Наталії Завістовській та Благодійному фонду “Зміцнення громад”, — зауважив Валерій Сивоконюк, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії ЦРЛ.

“Нам було дуже приємно і важливо підтримати ініціативу Наталії Завістовської, організувати якісний збір коштів та їх публічну фіксацію. Усі мешканці міста мали змогу щодня контролювати, як відбувається збір коштів і які суми надходять. На сьогодні зібрано понад 823 тисячі гривень. З них 722 тисячі використано на купівлю апарату ШВЛ. Решта коштів з чітким покроковим звітом та усіма підтверджуючими документами будуть також використані на потреби лікарні. Частина таких товарів уже проплачені, решта на етапі оплати. Про все це ми будемо публічно звітувати у соціальних мережах. Дякую усім, хто долучився. Цей досвід продемонстрував, що мешканці Шепетівки та району вміють бути єдиною командою”, — сказала Тетяна Василик, директорка Благодійного фонду “Зміцнення громад”.

На офіційній передачі нового апарту ШВЛ також був присутній голова Шепетівської районної ради Петро Дзяворук.

“Мене переповнює велика гордість за наших шепетівчан. Прості пересічні люди, з різними думками, поглядами, фінансовими можливостями повірили ініціаторам і не пошкодували пожертвувати власні гроші. Завдяки кожному, тепер маємо сучасний апарт штучної вентиляції легень. Бажаю лікарям, аби він був менш затребуваним у використанні, проте додавав впевненості, що за потреби він є і ним можна користуватися. Тобто аби менше хворіло людей та було більше здорових пацієнтів”, — висловився Петро Дзяворук.

“Багато років наша медицина має недостатнє фінансування. Старе обладнання постійно виходить з ладу. А нове вкрай необхідне для лікування хворих у важкому стані. Тому дуже дякую ініціаторам, жителям Шепетівщини, організаціям міста, Наглядовій раді, усім дотичним. Відділення анестезіології та інтенсивної терапії — це дуже організований і професійний колектив, який вкотре у період пандемії підтвердив свою фаховість. Їхню роботу високо оцінили у всеукраїнському масштабі. Тому сьогодні можемо бути впевненими, що медична допомога надаватиметься високопрофесійною командою і відтепер з допомогою якісного сучасного обладнання”, — додала Валентина Савчук, головна лікарка Шепетівської центральної районної лікарні.

Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести