ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Гайда до навчання!

Гайда до навчання!

9 переглядів

Ще у понеділок, 12 листопада, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міськради. Члени виконкому розглянули питання щодо тимчасового призупинення освітнього процесу у ЗОШ № 1 (крім філії початкової ланки в ДНЗ № 11), ЗОШ № 4, СЗОШ № 2, НВК № 2 «ЗОШ-гімназія».  Через загрозу зниження тиску газу у місті Шепетівка до 0 та затримку вузапуску нових,  вже під’єднаних модульних котелень, було вирішено призупинити освітній процес  з 13 листопада 2018 року  і до моменту стабілізації ситуації.

Також учасники засідання затвердили порядок забезпечення проїзду учнів до закладів загальної середньої освіти міста відповідно до міської програми «Шкільні перевезення» на 2018-2020 роки. Цим рішенням виконавчий комітет зберігає вартість разового проїзду одного учня до школи на рівні 2 гривень від встановленого тарифу. 3 гривні — різниця від повної вартості проїзду відшкодовуватимуть з міського бюджету.

Увечері наступного дня запустили дві із чотирьох встановлених у цьому році у загальноосвітніх закладах Шепетівки  модульних  котелень. Так у вівторок, 13 листопада, почали обіграватися Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства (вул. Героїв Небесної Сотні, 34) та Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 (вул. В. Котика, 75).

Вже до кінця тижня, станом на 16 листопада, у Шепетівці запустили усі встановлені у 2018 році модульні котельні.  У двох школах діти вже приступили до навчання.

З  понеділка учні двох інших загальноосвітніх навчальних закладів, у яких призупинялося навчання, теж  повернуться до звичного освітнього процесу.

Прес-служба Шепетівської міської ради.

Залиште Ваш коментар
Перевести