ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ HEALTHY SCHOOLS: натхненні спортом

HEALTHY SCHOOLS: натхненні спортом

129 переглядів

Спорт-челендж у шепетівському НВК №1 практично на фінішній прямій. Нагадаємо, впродовж 16 листопада-16 грудня у ліцеї проходили різні активності з фізичної культури у межах Всеукраїнської програми «Healthy schools: заради здорових і радісних школярів».

Завдання останнього тижня передбачає проведення уроків (годин спілкування) для учнів усіх вікових категорій з метою популяризації та обізнаності в різних видах спорту. 

Наші педагоги простих шляхів для вирішення поставлених завдань не шукають, тому вибір тем для обізнаності був очевидним: оригінальні, незвичайні, нові екстремальні види спорту. Як вам таке? Крокет, шахобокс, йога, фехтування, степ-аеробіка, бейсбол, сніжна битва та битва подушками, гімнастика і багато-багато іншого. 

І учні, і педагоги отримали масу задоволення та позитивних емоцій. Ну а про активність в дії годі й говорити. До того ж в школі було проведено “Імідж-дні: рок-день та кігурумі-день. Що це таке?

Crazy-активність, crazy-креативність, crazy-позитив! Учні та вчителі мали змогу на самовираження через тематичний костюм. Флешмоби, активні руханки, веселі естафети, музичні перерви: на разі без цього вже важко уявити нашу школу.

Окремо варто відзначити проведення вже традиційного для школи родинного фоточеленджу. Цього тижня це — спорт-бум новорічно-спортивного спрямування. Підтримка родин наших учнів та педагогів просто неоціненна, завдяки їхній небайдужості та вмотивованості ми впевнені у свої силах, можливостях і результатах. 

Кочергіна Л.М., 
вчитель української мови та літератури НВК №1

Залиште Ваш коментар
Перевести