ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ «Герої живуть з нами»

«Герої живуть з нами»

3 переглядів

Саме під такою назвою пройшов захід пам’яті загиблих в антитерористичній операції на Сході України наших земляків — Володимира Віталійовича Шевчука та Василя Олеговича Кашлакова.

Знаменно, що у ньому взяли участь молоді солдати строкової служби з «12-го містечка» та їхні командири. Загалом — понад шістдесят військовиків, яким випала відповідальна місія бути вартовими мирного неба Вітчизни.

За словами заступника командира з морально-психологічного забезпечення в/ч А 1861 Олександра Зайчука, хлопці недавно прийшли у частину з навчальних центрів і знайомство з нашим краєм через збережену пам’ять про героїв-захисників неабияк сприятиме їхній адаптації до випробувань ратних буднів.

Тож бійці ознайомилися з експозицією «Борці за Україну» та більше дізналися про життєві шляхи Василя Кашлакова, який загинув 25 серпня 2015 року, та Володимира Шевчука, серце якого перестало битися 19 серпня 2016 року.

Вони не знали один одного. Їх єднає лише глибокий патріотизм, відвага, а ще – віра у перемогу, мир, завершення війни.

Обоє захисників залишили цей світ серпневої пори. Василь помер у Дніпропетровській лікарні ім. Мечникова від важких поранень, отриманих напередодні внаслідок підриву на протитанковій міні у районі с. Невельського Ясинуватського району Донецької області, а Володимир Шевчук — у районі с. Оріхове-Донецьке Новоайдарівського району Луганської області.

Без перебільшення скажу, що для усіх солдатів ці герої є прикладом самовідданого служіння народу. А їхній подвиг житиме доти, доки ми будемо їх шанувати.

Л.ЮХИМОВИЧ,

науковий співробітник

музею М.Островського.

Залиште Ваш коментар
Перевести