ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Хмельницька ОДА не ухвалюватиме рішення про послаблення карантину в Шепетівці

Хмельницька ОДА не ухвалюватиме рішення про послаблення карантину в Шепетівці

13 переглядів

Хмельницька облдержадміністрація розгляне звернення Шепетівської міської комісії ТЕБ і НС щодо послаблення окремих карантинних обмежень та направить для прийняття рішення до компетентної комісії.

Про це під час брифінгу заявив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

Нагадаємо, Шепетівська міська комісія ТЕБ і НС вирішила звернутись до голови Хмельницької ОДА та обласної комісії ТЕБ і НС про надання дозволу для здійснення регулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування в межах кількості місць для сидіння у Шепетівці.

«Це пов’язане із гострою необхідністю доставки працівників до місця роботи та школярів до навчальних закладів», – обгрунтували  на сайті міськради.

Коментуючи звернення для «ХМ-ІНСАЙД», Роман Примуш сказав, що обмеження з перевезень у містах Славута і Шепетівка вводилися державною комісією ТЕБ і НС, і область не вповноважена ухвалювати  інші рішення.

«Звичайно, ми розглянемо звернення Шепетівки і спрямуємо його до державної комісії, як сигнал. Оскільки регіональна комісія не вповноважена приймати такі рішення. Засідання державної комісії заплановане на п’ятницю, 6 листопада», – наголосив посадовець.

Як зазначалося раніше, у Шепетівці встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки з найсуворішими  карантинними обмеженнями.

Хм-інсайд.

Залиште Ваш коментар
Перевести