Не даремно кажуть, що у здоровому тілі – здоровий дух. Вчителі фізичної культури відіграють важливу роль у становленні та розвитку дітей, прищеплюють учням любов до спорту. І таким вчителем є Юрій Олександрович Загоронюк, вчитель фізичної культури Шепетівської СЗОШ № 2.

Ще з дитинства він любив займатися спортом. Тому у 2002 році, після закінчення школи, без роздумів вступив до Кам’янець-Подільського педагогічного університету ім. І.Огієнка на факультет фізкультури та спорту. Ще навчаючись, Юрій Олександрович 2004 року розпочав свою педагогічну діяльність у рідній школі. І ось уже 15 років він навчає шепетівських дітлахів фізичній культурі. Жодного разу чоловік не пожалкував про свій життєвий вибір.
«Хочеться, щоб діти любили фізкультуру. Адже спорт – це рух, здоров’я. Намагаюся товаришувати зі своїми учнями. Потрібно десь і пожартувати, а десь і суворішим бути, тоді й буде розуміння, – говорить Юрій Олександрович. – Завжди ставлю перед собою завдання, аби досягнути їх з дітьми. Щороку з учнями беремо участь у спартакіаді серед шкіл міста і показуємо гарні результати».
Для того, щоб зробити уроки фізкультури змістовними, він неодноразово брав участь у спортивному русі «JuniorZ», який створив Олександр Педан.
Юрій Олександрович полюбляє брати участь у різноманітних вчительських конкурсах і проектах. Так, навесні 2019 року, пройшовши відбір в освітньому проекті «Посилка успіху» від «Klitschko Foundation», він відвідав триденний тренінг у м. Києві, де отримав новий спортивний інвентар для школи. Щороку залучає учнів школи до фізкультурно-оздоровчого заходу «Велодень», який організовує управління сім’ї, молоді та спорту.
Урок фізкультури — часто головна, а, можливо, і єдина можливість зацікавити дитину у здоровому способі життя. Завдяки професійним вмінням і навичкам Юрія Олександровича, учні СЗОШ № 2 полюбили спорт і вважають, що займатися ним сьогодні не просто потрібно, а й модно.
Наш кор.
На знімку: вчитель фізкультури СЗОШ №2 Юрій Загоронюк.