ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво Голова ОДА Вадим Лозовий представив нового очільника Шепетівського району

Голова ОДА Вадим Лозовий представив нового очільника Шепетівського району

35 переглядів

Минулого четверга, 7 лютого, голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий офіційно представив нового голову Шепетівської районної державної адміністрації Віталія Володимировича Бузиля, зачитавши розпорядження Президента України від 31 січня 2019 року № 9/2019-рп «Про призначення В.Бузиля головою Шепетівської районної державної адміністрації Хмельницької області».

Урочисте представлення відбулося за участю депутатського корпусу районної ради, сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, управлінь, відділів, установ, організацій та підприємств Шепетівського району, ОТГ, керівників районних громадських організацій, політичних партій  та представників засобів масової інформації.

У своєму виступі Вадим Лозовий зауважив, що від очільника району чекає чітких та дієвих кроків, швидкого реагування на стан справ у районі. Голова обласної державної адміністрації проаналізував стан справ щодо соціально-економічного розвитку Шепетівщини. А також зазначив, що пріоритетним у роботі голови райдержадміністрації мають стати збільшення рівня зарплат у районі, продовження адміністративно-територіальної реформи, створення нових робочих місць, збільшення доходів до бюджету, реформи освіти та медицини, які повинні покращити життя людей та зміцнити довіру до влади.

— Важливим для району є завершення процесу децентралізації, адже із запланованих п’яти створено лише три ОТГ. Щодо економічної ситуації, то необхідно спрямувати зусилля на мобілізацію внутрішніх резервів і можливостей району. Також необхідно дбати і про соціальний захист тих, хто цього потребує. Переконаний, що Віталій Володимирович Бузель впорається із поставленим завданням — робити усі необхідні стратегічні кроки у напрямку подальшого потужного розвитку Шепетівського району, — зазначив Вадим Миколайович. — Досвід роботи в органах виконавчої влади у нього є.

Віталій Бузиль з 2005 року працював на посаді завідувача юридичного сектора,  Шепетівської райдержадміністрації, був заступником голови районної ради, першим заступником голови Судилківської об’єднаної територіальнії громади. Протягом трудової діяльності Віталій Володимирович зарекомендував себе фаховим і компетентним працівником, тому рішення про його призначення є логічним і правильним.

Посадовця привітали з призначенням заступник голови районної ради Артур Мовсісян, міський голова Михайло Полодюк, голова Славутської райдержадміністрації Богдан Маршук, депутати обласної ради Микола Дячук, Тетяна Василик, від депутатського корпусу міської ради — Галина Веселкова та інші. Побажали йому сили, витримки та успішного вирішення важливих завдань задля розвитку району.

У своєму виступі Віталій Бузиль зауважив, що вступає на посаду з одним наміром — працювати на благо громади.

 — Дякую Президенту України Петру Порошенку, голові обласної державної адміністрації Вадиму Лозовому за виявлену довіру очолювати Шепетівську районну державну адміністрацію. Я розумію відповідальність і розумію, що нам потрібно робити. Спільними зусиллями ми зробимо все, щоб наш район був на передових рубежах і в подальшому став центром об’єднаних районів, — сказав В.Бузиль.

Залиште Ваш коментар
Перевести