ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво ГРОМАДА ДЯКУЄ РОМАНУ МАЦОЛІ ЗА НОВІ ДОРОГИ

ГРОМАДА ДЯКУЄ РОМАНУ МАЦОЛІ ЗА НОВІ ДОРОГИ

11 переглядів

Цього року за сприяння народного депутата Романа Мацоли триває ремонт доріг державного значення у районах, які він представляє у Верховній Раді України. Мешканці сіл та містечок регулярно просять представників влади різного рівня відремонтувати ту чи іншу дорогу. Однак через брак коштів у бюджеті за ремонт  окремих з них ніхто не брався.

У 2016 році Верховна Рада України прийняла Закон України «Про дорожній фонд». Таким чином тепер кошти отримані від акцизного податку з пального і транспортних засобів, з ввізного мита на нафтопродукти і транспортні засоби та ряд інших спрямовуються лише на відновлення українських доріг. Це  дає можливість прогнозувати кількість грошей, виділених на ремонти доріг на рік, два або навіть п’ять років наперед. Підрядник матиме впевненість, що з ним розрахуються вчасно і у повному обсязі. А дорожники зможуть планувати ремонти на 5–10 років, замість посезонного латання ям.

Перші ластівки реалізації закону — часткові ремонти автодороги Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів при в’їзді у Шепетівку зі сторони Славути, на Грицівському перехресті та двох ділянках у напрямку Старокостянтинова: біля с. Вишневе та на межі Шепетівського та Старокостянтинівського районів.

Про те, щодо  болота вздовж центральної дороги у селі Судилків можна зникнути, а на його місці буде тротуар – мешканці села хіба що мріяли. Втім роботи з будівництва тротуару, завдяки сприянню народного депутата України Романа Мацоли, вже практично завершені. Крім того ще й відремонтовано невеликий відрізок дороги при в’їзді у село що зі сторони Шепетівки.

Не впізнати дорогу і у селі Городище Судилківської ОТГ. Раніше тут була яма на ямі. Дорогу роками розбивали вантажівки та підмивала вода місцевого ставка. Тепер тут понад 2 кілометри ідеального  шляхового полотна. Окрім основного та вирівнюючого шару, з допомогою бітумної емульсії і кам’яного матеріалу будівельники зробили поверхневу обробку дороги. Ця технологія має забезпечити якість покриття, створити водовідштовхувальний ефект та поліпшиити контакт дороги з колесами автомобілів.

Радіють відремонтованій дорозі і мешканці сусідніх Серединець. Завдяки співпраці народного депутата України Романа Мацоли, керівництва Судилківської ОТГ, Укравтодору та Кабінету Міністрів цьогоріч вдалося провести поточний середній ремонт дороги і у цьому селі.

Окрім ремонту доріг, задля безпеки мешканців, народний депутат України Роман Мацола надіслав у Службу автомобільних доріг Хмельницької області депутатське звернення. У ньому, зокрема, попросив вирішити питання встановлення на відремонтованих відрізках дороги знаків обмеження швидкості, а при можливості і пристроїв примусового зниження швидкості  (так званих «лежачих поліцейських»). Це неодмінно забезпечить довговічність  шляхів краю.

 Ірина МАТВІЙЧУК.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести