У Республіці Білорусь за станом на вечір 10 березня уже було встановлено дев’ять випадків захворюваності на коронавірус. Троє осіб з цього числа — студент із Ірану та його знайомі, з якими він близько контактував.

У Польщі наразі 20 випадків захворювань. «Географія» поширення — Краків, Рацибуж, Щецін, Вроцлав, Зелена Гура, Оструд. Нещодавно, після повернення з Німеччини, навіть захворів командир збройних сил країни Ярослав Мікі.

Ще 170 поляків госпіталізовано з підозрою на коронавірус. 10 березня прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький заявив, що уряд прийняв рішення скасувати масові заходи.

Уряд Угорщини вирішив через епідемію коронавірусу скасувати офіційне відзначення Дня визвольної революції 1848 року. Це найбільше державне свято, на яке постійно приїжджають угорці з усього світу. Нині в цій країні — 9 хворих на коронавірус.

Румунія має 25 хворих. З метою профілактики подальшого поширення вірусу там вжито безпрецедентних у регіоні заходів.

Румунські школи та дитячі садки закрито до 22 березня. До кінця місяця заборонено їздити автотранспортом до Італії. Особи, які вилітають з Італії, Китаю, Ірану чи Південної Кореї в Румунію, проходитимуть карантин на румунській території. До кінця цього місяця заходи по всій Румунії, кількість учасників яких перевищує тисячу, заборонені. Десятки концертів було скасовано або перенесено. Федерація та Професійна ліга футболу оголосили, що в березні матчі будуть проходити без глядачів. А Рада директорів Румунської асоціації видавців вирішила скасувати організацію дев’ятого книжкового ярмарку «Bookfest». У столичному метрополітені, яким користуються ​​щоденно 600.000 людей, в обороті перебуває максимальна кількість поїздів, час очікування скоротився до мінімально можливого, дезінфекція проводиться кожні 12 годин.

В Молдові 7 березня пасажирку авіарейсу Мілан-Кишинів у важкому стані доправили до лікарні прямо з аеропорту. Цього тижня у країні оголосили про заборону щорічного традиційного фестивалю «Мерцішор» (свято зустрічі весни), інших громадських заходів. Льотовище країни у Кишиневі не приймає транзитних пасажирів.

Кількість хворих у Словаччині зросла до семи. Четверо з них приїхали з Австрії.

У Російській Федерації інфікованих побільшало до 20.

За матеріалами інших видань.