ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура Ялиночко, гори!

Ялиночко, гори!

5 переглядів

У День святого Миколая у м. Шепетівці

урочисто відкрили головну ялинку

 

Надвечір 19 грудня на площі ім. Т.Шевченка, що перед приміщенням Шепетівської міської ради, зібралося багато дітей та молоді. Присутніх розважали вихованці міського Центру дитячої та юнацької творчості (директор Олег Попович). До уваги глядачів була розіграна казкова вистава.

Під час театралізованого дійства гості заходу співали, водили хороводи навколо зеленої красуні, гучними оплесками аплодували казковим персонажам. Згодом усі весело вигукнули: «Ялиночко, гори!» — і ошатно вбрана красуня засяяла різнокольоровими вогнями.

Зі святом присутніх привітали міський голова Михайло Полодюк, його заступник з гуманітарних питань Наталія Стасюк та представник народного депутата України Р.Мацоли Ірина Топчій. Потім діти й дорослі кружляли навколо ялинки, спілкувалися з казковими персонажами та зустрічали святого Миколая. На завершення маленькі учасники свята отримали від нього солодощі.

Варто додати, що того ж дня у міському будинку культури відбувся святковий ранок під патронатом міського голови. На нього були запрошені діти з багатодітних сімей, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, що опинилися у складних життєвих обставинах. Учасники святкового ранку також отримали солодкі подарунки.

Залиште Ваш коментар
Перевести