ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості Із мудрістю прожитих літ

Із мудрістю прожитих літ

20 переглядів

До невеликої хатини у селі Білополі протоптаною у снігу стежиною поспішають односельці, аби привітати Антоніну Миколаївну Алілуйко з поважною датою – 90-річчям. Бабуся зустрічає їх в охайній світлині і щиро радіє гостям. На скронях жінки – сивина, в очах – мудрість майже цілого століття, в руках – історія важкої праці, а на вустах – усмішка.

 

Антоніна Миколаївна Алілуйко народилася у морозний січневий день 1929 року. У родині колгоспників вона була третьою дитиною. Згодом родина поповнювалась.  Антоніна зростала разом із 7 братами та 4 сестрами. На превеликий жаль, п’ятеро з них померло ще у ранньому віці. У рідному селі минуло її дитинство. Закінчила 4 класи початкової школи і вже з 10 років ходила на роботу у колгоспну комору.

Потім брати і сестри «розлетілися по світах», а Антоніна Миколаївна залишилася у батьківській хаті. Доглядала за батьками, працювала на фермі більше 30 років.

За прожитий вік було чимало бід – голод, війна, важка хвороба, щоденна копітка праця… На жаль, доля не подарувала жінці чоловіка і дітей, проте не обділила великою родиною і хорошими людьми поруч.

Сьогодні, маючи за плечима 90 років життя, бабуся все ще має сили доглядати за оселею. Сюди радо заходять племінники, односельчани, сусіди, тут з нетерпінням чекають візиту соціального працівника. Та й сама Антоніна Миколаївна, коли має сили, йде до церкви помолитися Богу за здоров’я рідних та за упокій душі батьків, братів, сестер.

У свій 90-й день народження бабуся приймала вітання від Ленковецької ОТГ в особі в. о. старости Любові Лип’юк, соціального працівника Алли Попової, завідуючої клубом с. Білополя Оксани Никончук та рідних. Уся велика родина, а також односельчани приєднуються до привітань. Нехай Бог пошле Вам, Антоніно Миколаївно, ще багато літ у здоров’ї, а невеличка хатина ще довго приймає гостей у своїх стінах!

 

На знімку: в гостях у ювілярки.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести