ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості Йому дякують за радість материнства

Йому дякують за радість материнства

162 переглядів

Шостого червня відзначає славний ювілей — 60-річчя від дня народження — знаний і шанований лікар, акушер-гінеколог Володимир Васильович Волянський.
Професія акушера-гінеколога вимагає від лікаря великих знань у різних сферах медицини. Це і хірургія, психологія, анатомія, терапія і, зрештою, неонатологія. Можна з упевненістю сказати, що гінеколог – це універсальний лікар. Саме таким у КНП «Шепетівська ЦРЛ» є Володимир Васильович Волянський.

Він народився 6 червня 1960 року у с. Мовчанах Красилівського району. З дитинства мріяв бути лікарем. І уже у 1975 році вступив до Чемеровецького медичного училища, де здобув фах фельдшера. Після навчання встиг навіть попрацювати завідувачем ФАПу с. Дружне Красилівського району. З 1980-го по 1982 рік служив у лавах Збройних Сил. У 1982 році вступив до Вінницького медичного інституту, який закінчив 1988 року. Інтернатуру з акушерства та гінекології проходив у Хмельницькому пологовому будинку.
З 1989 року працює акушером-гінекологом пологового відділення Шепетівської ЦРЛ. А з 1993-го — районний акушер-гінеколог та завідувач акушерсько-гінекологічного відділення.
За час перебування на цій посаді Володимир Васильович запровад­жує передові новітні перинатальні технології: спільне перебування матері та дитини в окремій палаті, індивідуальні пологові палати, сімейні пологові зали, раннє грудне вигодовування та збереження так званого теплового ланцюжка протягом 2 годин одразу після пологів.
У пологовому відділенні функціонує палата інтенсивної терапії новонароджених, оснащена апаратами ШВЛ, SpiP, перфузорами та пульсоксиметрами.
Під чуйним керівництвом Володимира Васильовича злагоджено працює колектив. Завдяки таким рисам характеру завідувача, як тактовність, справедливість, толерантність, тут панує взаєморозуміння, відповідальність і сумлінне виконання обов’язків кожним працівником.
Акушерсько-гінекологічне відділення Шепетівської ЦРЛ неодноразово посідало призові місця в обласному конкурсі «Краще відділення серед районів Хмельниччини». І у цьому, звісно, заслуга Володимира Васильовича. Він — мудрий керівник, вмілий організатор і доброзичлива людина. Йому дякують за радість материнства шепетівчанки, жінки з сусідніх районів.
А ще Володимир Васильович комунікабельний, має багато друзів. Він чудовий сім’янин, люблячий батько, дідусь. Спільно з дружиною, Наталією Володимирівною, виростили двох чудових дітей та радіють трьом онукам.

Адміністрація та колектив КНП «Шепетівська ЦРЛ» щиро вітають високопрофесійного лікаря та керівника акушерсько-гінекологічного відділення Володимира Васильовича Волянського зі славним ювілеєм! Бажаємо, щоб прожиті роки стали не позначкою віку, а всього лише стажем мудрості й досвіду!
Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, гарного настрою, родинного затишку та сімейного добробуту! Нехай поруч з Вами завжди ходить удача, а доля буде прихильною до Вас!

Залиште Ваш коментар
Перевести