ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Карантин і 77-річний шепетівчанин Павло Громчак

Карантин і 77-річний шепетівчанин Павло Громчак

12 переглядів

У понеділок ми запитали перехожих шепетівських вулиць, як їм живеться впродовж карантину. Також цікавилися думками щодо того, наскільки вжиті карантинні заходи себе виправдовують. Чи логічно їх послаблювати нині? А, може, їх треба навпаки, посилити? Також просили порівняти те, як карантин проходить у Шепетівці, зі специфікою його перебігу за межами міста.

Громчак Павло Михайлович, пенсіонер, має 52 роки трудового стажу, до виходу на пенсію працював начальником компресорно-насосної дільниці Шепетівського заводу культиваторів, 77 років:

– Скільки можна мучити людей? Це ж наш народ зараз жебраками роблять. Беріть приклад з Президента Білорусі Олександра Лукашенка, за виступами якого я систематично слідкую. Він найрозумніший у світі президент, адже країну, як наші, не «зупинив». Переконаний – карантин було організовувати недоцільно. Його в нашій державі запровадили під тиском. Цих порад, американців і німців, треба було менше слухати. Ну і це наслідок кадрової політики теперішнього президента. І «вони» ж тепер хочуть, щоб ми «рабами» поставали. Знаєте, таке відчуття за ці два місяці, немов у тюрмі якійсь сиджу. Ну дивіться – пообіцяли до пенсії 300 гривень додати. А принесли 172. Вийшло 2313 гривень пенсії. А як, скажіть, будь ласка, за цих реалій щомісяця за опалення квартири платити? Добре, що Леонід Ілліч Брежнєв «купив» мені оці «лахи» (показує на свій одяг). Знаєте, я був готовий і є віддати життя за радянську владу. Бо мені вона не «по шиї» дала, а «вище голови». Надала мені квартиру таку, що в Шепетівці мало в кого є. Дала освіту мені, дружині, сину, дочці. А що дали правителі вільної України? Народ, який після радянсько-німецької війни усе, знищене фашистами, власними мозолями та розумом відбудував, відновив, теперішні скоробагатьки пограбували, інших зробили жебраками, а самі поставали мільйонерами та мільярдерами. Як може звичайна нормальна людина мільйонером стати? Хіба це реально? Ну а ще де є таке, що окремі особи по три мільйони гривень зарплати отримують? Хотів би на рік стати Піночетом. Тоді б власноруч в країні порядок навів.

Записав Володимир КОВАЛЬЧУК.

Фото Володимира КОРОЛЬКОВА.   


Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести