ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОпитування Карантин і відгуки про нього інженера-механіка з Полонного Василя Яковича

Карантин і відгуки про нього інженера-механіка з Полонного Василя Яковича

26 переглядів

У понеділок ми запитали перехожих шепетівських вулиць, як їм живеться впродовж карантину. Також цікавилися думками щодо того, наскільки вжиті карантинні заходи себе виправдовують. Чи логічно їх послаблювати нині? А, може, їх треба навпаки, посилити? Також просили порівняти те, як карантин проходить у Шепетівці, зі специфікою його перебігу за межами міста.

Василь Якович, інженер-механік, приїхав із Полонного, раніше мешкав у Шепетівці й працював головним інженером на маслозаводі, 56 років:

– Думаю, якщо люди дотримуватимуться всіх необхідних вимог у час карантину, то його посилювати не доведеться. Що намагаюся зараз робити я? Обмежив коло спілкування. Коли доводиться розмовляти, намагаюся дотримуватися рекомендованої відстані до співбесідника. А ще не забуваю про особисту гігієну, це теж важливо. Рівнем інформування про ситуацію з коронавірусною інфекцією, який є в нашій країні, цілком задоволений. Щодня стежу за всіма відомостями по телебаченню (найголовніше – скільки всього захворіло, кількість тих, хто одужав, помер), зокрема, подобається «подача новин» на «ICTV» та «1+1». Якщо порівняти те, як карантин проходить тут, у Шепетівці, та на Полонщині, то деяка різниця є. По-перше, там лише недавно, два-три дні тому, зафіксований перший випадок коронавірусу. Причому, як кажуть, захворіла людина не місцева, начебто вона приїжджа. По-друге, шепетівська молодь, здається, частіше нехтує «карантинними» вимогами (чимало хто ходить вулицями без масок). Негативно ставлюся до повної «зупинки» в Шепетівці міського транспорту (автобусів, маршруток). Для порівняння, на Полонщині маршрутки курсують, щоправда їхня кількість обмежена. Це ж саме стосується кількості пасажирів, яких вони возять.

Записав Володимир КОВАЛЬЧУК.

Фото Володимира КОРОЛЬКОВА.

Залиште Ваш коментар
Перевести