ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Карантин продовжено до 31 липня

Карантин продовжено до 31 липня

28 переглядів

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я щодо продовження адаптивного карантину до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 17 червня. 

«Ми пропонуємо продовжити карантин до 31 липня 2020 року, враховуючи епідемічну ситуацію у кожному регіоні. На території регіонів із значним поширенням COVID-19 запроваджується посилення протиепідемічних заходів», — заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. 
Відповідно до постанови, регіоном із значним поширенням COVID-19 вважається область, у якій наявна одна з нас­тупних ознак:
— завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більше 50 відсотків;
— середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менше ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;
— коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 складає більше 11 відсотків.
Посилення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону на підставі рішення регіо­нальної комісії з ТЕБ та НС, яке ухвалюється з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак для посилення протиепідемічних заходів.
У регіонах, у яких здійснюється посилення протиепідемічних заходів, можуть встановлюватись обмеження щодо, зокрема, проведення спортивних, культурних та інших заходів; здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні; відвідування закладів дошкільної освіти; роботи закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів, закладів культури; діяльності закладів харчування; проведення масових заходів.
Крім того, міністр охорони здоров’я у вівторок на брифінгу заявив, що, зок­рема, весілля, інші урочистості у приміщеннях можна влаштовувати з обмеженою кількістю гостей – до 10 осіб.
За станом на 23 червня в Україні зафіксовано 38074 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, з них 1035 летальних, 16 958 пацієнтів одужали, за добу зафіксовано 833 нові випадки.
(З інших видань).

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести