ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Карантин триває, дистанційне навчання продовжується

Карантин триває, дистанційне навчання продовжується

40 переглядів

З 6 квітня на телеканалах Украї­ни запустили відео-уроки дистанційного навчання. Шепетівські школярі скористалися можливістю додаткового інструменту самоосвіти, але також продовжують використовувати вже опановані онлайн-ресурси.
«Наші вчителі працюють з учнями через програму «Клас гугл» («Google Classroom»), дехто — через систему «Зум» («Zoom Video Communications»). З молодшими класами — переважно через меседжер-програму «Вайбер» («Viber»). Також діти виставляють у «YouTube» відео, на яких декламують вивчені вірші на пам’ять. Батьки меншеньких люблять виставляти малюнки своїх дітей у соціальній мережі «Фейсбук», — розповідає Надія Качоровська, директорка школи-гімназії.
Про уроки на телебаченні Надія Василівна відгукується нейтрально.
«Ми закликаємо дітей до переглядів, надсилаємо розклади трансляцій, але їхні уроки трохи не співпадають з календарними планами. Ми уже відчитали ці теми ще до карантину», — додає Надія Качоровська.
Такої ж думки і у НВК № 1.
«Програма трохи не збігається, але учні переглядають і повторюють засвоєний матеріал. Окрім цього продовжуємо дистанційно навчатися через усі популярні онлайн-програми: «Клас гугл», «Зум», «Вайбер», «Скайп» («Skype»). Намагаємося не перевантажувати школярів завданнями, бо батьки хвилюються, що діти не встигають усе виконувати», — ділиться Валентина Гарбарець, директорка НВК № 1.
«Продовжуємо працювати у «Клас гугл», опановуємо «Зум», має­мо Вайбер-спільноти по кожному класу. Класні керівники створили також спільноти з батьками для кращої комунікації. Дистанційно проводимо і наради з колективом школи», — розповідає Наталія Щур, директорка ЗОШ № 6.
Аналогічно і в СЗОШ № 2.
«Насамперед, хочу зауважити, що не всі учні мають технічні можливості та хороший доступ до мережі Інтернет, щоб безперешкодно отримувати інформацію і вчасно виконувати завдання. До того ж деякі батьки відрядили дітей у село до бабусь з дідусями. А там рідко хто має Інтернет.
Є й такі учні, які і до карантину не дуже старанно вчилися, то зараз тим більше їх не вмотивуєш. Але після карантину ми все ж таки повернемося до пройденого онлайн-матеріалу і школярі матимуть змогу закріпити знання», — пояснює Діна Клімович, директорка СЗОШ № 2.
Загалом директори погоджуються, що дистанційне навчання не нас­тільки ефективне, як сподівалися організатори.
Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
Перевести