У середу вдень «Шепетівський вісник» зробив рейд аптеками по вулиці Героїв Небесної сотні, щоб придбати засоби, які, як кажуть, мінімізують ризик «знайомства» з коронавірусною інфекцією. Висновок такий: щоб купити все, що треба, слід «бігати» різними медико-санітарними закладами постійно. Бо за якоюсь однією адресою «отоваритися» всім необхідним не вийде.

…Першою на нашому шляху трапилася «Аптека № 1» ТОВ «СВК Фарм», що по вул. Героїв Небесної сотні, 76/18. І відразу – неабияке везіння! Бо у продажу виявився не лише «Парацетамол» (для дорослих), а й навіть респіратори.

Судячи з інструкції до цих, так званих півмасок фільтрувальних, вони мають класи захисту ffp1D, ffp2D, ffp3D. Виробник – запорізьке товариство з обмеженою відповідальністю «МІК».

А тепер найцікавіше. Вартість одиниці товару (тоненький виріб білого кольору в целофановому пакетику) – 85(!) гривень.

Забігаючи наперед, скажемо, що далі в жодній із аптек, куди ми заходили, ні респіраторів, ні, тим паче, будь-яких масок не виявилося.

Ліворуч від універмагу «Дружба» нам повезло вдруге. Бо у аптеці ТЗОВ «Подорожник Хмельницький» (вул. Героїв Небесної сотні, 31) продавали 96-відсотковий розчин «Септил плюс», а також просто «Септил» – 70-відсотковий спиртовий розчин для зовнішнього застосування. Як пояснила продавець, ці засоби щойно надійшли у продаж.

Дві пляшечки цих рідин нам обійшлися у 60 гривень з «гаком».

У тому саме будинку, по-сусідству, розташовується ще один медико-санітарний заклад, а саме «Аптека № 37» ПП «Конекс».

Там ми отоварилися двома метрами медичної марлі «Мальва», за що заплатили всього-лише 15 гривень 20 копійок. Також там, про всяк випадок, придбали 30-грамову пачку фіто-чаю «Трава ехінацеї» (20 фільтр-пакетиків). Покупка виявилася теж не надто дорогою – 36 гривень 70 копійок.

Завершили ми свій «обхід» двома закладами по-сусідству із головним входом на центральний ринок. Нічого з потрібного нам там не продавалося.   

Володимир КОВАЛЬЧУК.

На фото: «улов» «Шепетівського вісника» внаслідок візиту до пяти аптек по вул. Героїв Небесної сотні.