ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура «Картопля – другий хліб» у Майдан-Лабуні

«Картопля – другий хліб» у Майдан-Лабуні

24 переглядів

Уродилася картопля,

І радіють всі без меж,

Смачні будуть у нас страви,

Буде ситий рід увесь.

Всім бажаємо здоров’я,

Зичим щастя повсякчас,

Господарочки чудові

У Майдан-Лабуні у нас!

 

Тридцятого вересня на майданчику біля сільського клубу у с. Майдан-Лабуні зібралося багато людей, аби поласувати найголовнішою стравою українців – картоплею. Районне свято організували працівники районного будинку культури на чолі з директором М.П.Грищенко спільно із завідуючою Майдан-Лабунським сільським клубом Н.М.Тещенко.

На свято завітали аматорські колективи районного будинку культури, Городнявського будинку культури, Червоноцвітського сільського клубу, Рилівського будинку культури, Сенігівського сільського клубу, Михайлюцького будинку культури, Цмівського сільського клубу та колектив господині с. Майдан-Лабунь.

З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова с. Михайлючки Б.В.Книш, який привітав усіх зі святом, побажав миру і злагоди Україні, а односельцям і гостям – гарного відпочинку.

Також відгукнулись на запрошення і завітали на свято помічники народного депутата України Романа Мацоли І.П.Топчій, В.В.Янушевський та головний спеціаліст відділу освіти та культури Шепетівської РДА В.В Галімська, які побажали усім присутнім усіляких гараздів.

Свято проходило надзвичайно цікаво. Ведучі, Світлана Спеціальна та Павло Яцишин, розповідали про традиції, звичаї, повір’я, пов’язані з картоплею. Цікаво пройшли конкурси «Хто швидше перенесе картоплю», «Хто краще складе власний вірш про картоплю».

Окрасою свята стали виступи мистецьких колективів. Кожен приїжджий колектив мав узяти із собою страви з картоплі, почастувати ними гостей та презентувати їх. Пропонували й пиріжки, картоплю із м’ясом, вареники, кишку, запіканку, деруни і ще багато улюблених трав.

На завершення свята ведучі побажали, щоб у наступному році картопля вродила ще краще, ніж у цьому. І щоб усі мали гарне здоров’я, щастя, добро та любов у серці.

Залиште Ваш коментар
Перевести