ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Кількість хворих на Сovid-19 в області зросла

Кількість хворих на Сovid-19 в області зросла

4 переглядів

З початку пандемії на Хмельниччині вже одужали 406 осіб.

 

Про сім нових випадків на Хмельниччині розповіли в облдержадмністрації.

Станом на 14.00 12 червня в Хмельницькій області зареєстровано 544 лабораторно підтверджених випадки COVID-19 (з них 47 — у дітей, 92 — у медпрацівників). Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької обласної державної адміністрації.

Виявлено 7 нових випадків захворювання: по два в місті Кам’янець-Подільський та районі, по одному на Дунаєвеччині, Красилівщині та Старосинявщині.

Водночаc ще 18 мешканців краю одужали. А саме 11 з Кам’янця-Подільського, троє з Хмельницького, двоє з Дунаєвецького району, одна людина з Нетішина та Кам’яне6ць-Подільського району.

«На лікуванні перебуває 123 особи, з них 41 лікується стаціонарно, 82 амбулаторно. З них 9 — дітей, 28 – медпрацівників», — повідомили в Хмельницькій ОДА.

З початку пандемії на Хмельниччині вже одужали 406 осіб (74,6% від підтверджених випадків), з них 38 дітей, 63 медпрацівників. Кількість летальних випадків в області — 14.

Нагадаємо, за минулу добу кількість інфікованих коронавірусною інфекцію збільшилася як на Хмельниччині, так і в інших регіонах України.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести