ГОЛОВНА СТОРІНКА Здоров'я Ключі від позашляховиків – сільським медикам

Ключі від позашляховиків – сільським медикам

19 переглядів

Два новеньких «Renault–Duster» передали для сільських амбулаторій Шепетівщини – Судилківської ОТГ та Корчицької сільської ради

Минулої середи, 13 лютого, на Майдані Незалежності у м. Хмельницькому відбулася урочиста передача автомобілів для амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Новенькі «Renault–Duster», вартістю 580 тисяч гривень кожен, отримали 23 амбулаторії, ще чотири мають їх отримати найближчим часом.

Можна порадіти за медиків Шепетівщини, адже два позашляховики вирушили з Хмельницького і у наш край. Відтепер автівки обслуговуватимуть потреби місцевої медицини на теренах Судилківської ОТГ та Корчицької сільської ради.

Відтак делегація від Шепетівщини у складі голови райдержадміністрації В.В.Бузиля, заступника голови районної ради А.В.Мовсісяна, головного лікаря Центру ПМСД А.Г.Нечипорука, а також Судилківський сільський голова Т.М.Котик та завідувач Судилківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини М.П.Вознюк взяли участь в урочистій церемонії вручення ключів від нових легкових автомобілів «Renault–Duster» для амбулаторій загальної практики сімейної медицини, що відбулася на Хмельниччині відповідно до Програми Президента України «Доступна медицина».

Ключі від новеньких позашляховиків вручив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий. Він наголосив, що успіх медичної реформи, як і успіх усіх позитивних перетворень в країні, зокрема у галузі медицини, залежить від спільних зусиль, спрямованих на її цивілізовану розбудову. 

За словами Вадима Лозового, у нашій області є 55 амбулаторій загальної практики сімейної медицини. «І кожна має бути забезпечена телемедициною та сучасним автомобілем», — заявив голова облдержадміністрації. Тож 23 автомобіля «Renault–Duster», відповідно до Програми президента «Доступна медицина», уже передані в усі райони Хмельницької області.

Загалом автомобілі обійшлися області у 15,6 млн. гривень. З яких 13,5 млн. гривень – з держбюджету, а решта – 2,1 млн. гривень – з місцевих.

Нові автівки отримують лише ті амбулаторії, які споруджуються. Нині, нагадаємо, таких поки що 27, проте у майбутньому їхня кількість зросте.

Наразі швидкими темпами триває будівництво нових амбулаторій у селах Судилкові та Корчику, тому нові автомобілі, придбані на умовах співфінансування, пришвидшать можливості медичних працівників у наданні медичних послуг населенню громад.

Залиште Ваш коментар
Перевести