ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоСПОРТ Клятва боксера

Клятва боксера

47 переглядів

Тренера з боксу Максима Алтуняна знають багато шепетівчан. Чимало сімей прагнуть віддати своїх синів у спортивну секцію, де він навчає цьому бойовому мистецтву. Завдяки кандидату у майстри спорту М.Алтуняну, шепетівські боксери уже знані на теренах не тільки України, а й за кордоном.

На днях ми зустрілись з Максимом Олеговичем і попросили розповісти про себе та своїх вихованців.

Навчаючись у школі, Максим, як і усі хлопчаки, любив грати у футбол. Забивати голи у нього виходило непогано, навіть був у складі районної збірної з цього виду спорту.

Коли його родина переїхала жити у с. Чотирбоки Шепетівського району, то тут доля подарувала зустріч із людиною, котра вплинула на його професійний вибір. Сусідом сім’ї Алтунянів був колишній майстер спорту з боксу. Чоловік у вільний час  навчав сільських підлітків елементам боксерської науки і чимало з них у ту пору мріяли вийти колись на ринг і перемогти свого суперника.

Мріяв про це і Максим. Тому після завершення навчання у Чотирбоківській загальноосвітній школі, він, не роздумуючи, подав документи до Кам’янець-Подільського педагогічного інституту, на факультет фізкультури і спорту. Освоївши загальну фізичну підготовку на відділенні боксу, він успішно пройшов бойову практику з цього спортивного предмета. Із 35 студентів лише двоє витримали навантаження, у тому числі й Максим Алтунян.

Ще будучи студентом, юнак брав участь у різноманітних спортивних турнірах з боксу. Сміливо виходив на ринг і перемагав. Вже тоді він неодноразово виборював звання чемпіона, призера серед юнаків у вазі спочатку 60 кг, потім — 64, 69, 75 кг. Його успішні бої бачили у містах Києві, Івано-Франківську, Чернігові, Могилів-Подільському та багатьох інших.

Отримавши диплом тренера-викладача з боксу, маючи досвід поєдинків на рингу, Максим повернувся у рідне село і відкрив там власну боксерську школу. За особисті кошти купив боксерські мішки, рукавиці, тренував місцевих дітей і сам тренувався, бо хотів демонструвати результативні бої.

Найвищу сходинку п’єдесталу молодий боксер з України підкорив у 2007 році на міжнародному турнірі  у Німеччині, посівши перше місце серед дорослих у ваговій категорії 75 кг. Після цієї перемоги Максим Альтунян отримав звання кандидата у майстри спорту.

Далі — у «Шепетівському віснику».

Залиште Ваш коментар
Перевести