У Судилкові з нагоди Дня Гідності та Свободи презентували книгу про українських воїнів родом із Шепетівки та Шепетівського району, які загинули, захищаючи східний кордон нашої держави. Її назва — «Пам’ятати їхні імена…».
Презентація відбулася у приміщенні сільської бібліотеки. Бібліотекарка Віталіна Захарчук розповіла присутнім про створення і святкування Дня Гіднос­ті та Свободи в Україні.
Упорядниця презентованої книги й авторка частини біографічних нарисів про героїв війни, наукова співробітниця музею М.Островського Лідія Юхимович поділилась історією написання книги – оповіла про зустрічі з родинами загиблих земляків, про збір матеріалу, про авторів нарисів і поезій, а також про самих воїнів АТО.
Героями Книги пам’яті стали: Ігор Ляшенко, Руслан Мазунов, Ярослав Давидов, Максим Коваль, Леонід Крепець, Сергій Гаврилюк, Сергій Оврашко, Валентин Драчук, Ярослав Кревогубець, Андрій Молодика, Ігор Балда, Юрій Лабунець, Василь Кашлаков, Руслан Скотенюк, Валерій Числюк, Олександр Тимошишин, Андрій Біленький, Ревазо Циклаурі, Володимир Шевчук, Анатолій Анд­рощук.
Книга «Пам’ятати їхні імена…» накладом у 100 примірників видана завдяки коштам небайдужих шепетівчан і колективу обласного літературно-меморіального музею М.Островського. До видання також долучилась адміністрація Судилківської ОТГ – 20 примірників Книги пам’яті закупили для сільських бібліотек громади.

Р.МУШТИН.
На знімку: під час презентації книги.