Днями вийшли з друку перші 500 примірників книжечки для дітей «Пустуни-журавлики» відомої подільської авторки Людмили Савчук. А ілюстрації до збірки намалювала п’ятнадцятирічна шепетівчанка Саша Дубініна.

Випускниця художньої школи, вихованка ГО «Шепетівська спілка митців» уже має визнання свого таланту – вона багаторазовий переможець всеукраїнських конкурсів і фестивалів. А от ілюструвати збірку віршів Саші довелося вперше. Запросила до співпраці юну художницю поетеса Людмила Савчук.

Робота була доволі копіткою. Спочатку Саша виготовила близько 50 ескізів, які показала автору збірки. Уже у червні усі ескізи були практично готові та узгоджені з поетесою. А потім Людмила Савчук запропонувала Саші самостійно розмістити ескізи під віршами, фактично зверстати збірку. І Саша не відмовилася, а зосереджено виконала цю нову і, безумовно, дуже цікаву роботу.

Уже коли все було готове до друку, Саша звернулася до свого наставника Володимира Монтача, уважно вислухала його рекомендації. Художниця Надія Елеон, яка також побачила ескізи, похвалила Сашу за оригінальність і, безумовно, талант.

Одним словом, у Шепетівці це відбулося вперше, коли п’ятнадцятирічна художниця проілюструвала книжечку віршів. Тож нехай старт буде вдалим!

На знімку: Саша Дубініна з виданою збіркою.