ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво Кому надати пай в оренду?  

Кому надати пай в оренду?  

5 переглядів

Як не помилитися з вибором орендаря? Кому довірити свою земельну ділянку? Чи можна бути впевненим у своєчасній оплаті? Ці та інші питання сьогодні турбують кожного орендодавця.

Чесні партнерсько-фінансові відносини — це те, чим може пишатися орендар земельних ділянок. Єдиними засобами впливу на власників земельних паїв є рекламні матеріали та щирі обіцянки захмарних виплат у засобах масової інформації.

Нові компанії-орендарі готові запропонувати величезні розміри орендної плати, неймовірні суми соціальних виплат та фінансову підтримку за першої потреби. Але на практиці цей механізм набагато складніший.

Проаналізувати реальність обіцянок допоможе проста арифметика. Припустимо, що орендар пропонує Вам солідну річну виплату за пай,  виплату при укладенні договору, одноразову благодійну допомогу, що в підсумку дорівнюватиме 15 000 — 16 000 гривень. Додайте до цього вартість паливно-мастильних матеріалів, витрати на добрива, а також чистий прибуток, заради якого у Вас, власне, і орендували пай.  Виникає логічне питання, яке повинен поставити собі кожен орендодавець: “А чи можливо заробити таку суму на одному паєві?”

Задуматись і порахувати варто до укладання договору, який обов’язково потрібно уважно прочитати, бо після його підписання Ви стаєте заручником ситуації на сім-десять, чи, можливо, і більше років.

Корпорація “Сварог Вест Груп” не вводить своїх орендодавців в оману і пропонує новим та постійним орендодавцям тільки ті виплати, які можливо здійснити, враховуючи інтереси кожного орендодавця. Середня відсоткова ставка оплати за пай у Північному регіоні  корпорації у 2017 році становила 8% річних, з урахуванням державної нормативної грошової оцінки земель, але щорічно цей відсоток переглядається в сторону збільшення. Додатково, компанія надає широкий спектр соціальної підтримки за постійними програмами та індивідуальними зверненнями громадян.

Корпорація має постійну співпрацю із орендодавцями, прозору політику у роботі, постійнодіючі офіси та контакти фахівців Департаменту земельних ресурсів на сайті компанії. Сьогодні, після змін в управлінській структурі, в Корпорації “Сварог Вест Груп” розпочинається нова ера діяльності, що стартувала під гасла відданості справі та відкритості з орендодавцями.

Прес-служба Корпорації “Сварог Вест Груп”

Залиште Ваш коментар
Перевести