ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Комунальники, агов!

Комунальники, агов!

7 переглядів

   Сквер ім. В. Котика потопає від сміття, яке не вивозять протягом кількох днів. Ми можемо нарікати на місцевих мешканців, які живуть навпроти і викидають непотріб не лише у сміттєві баки, а й поза них. Хоча не потрібно грішити лише на шепетівчан. Неподалік зупинка автобусів, які курсують на села. Тут багато пасажирів очікують транспорту і також викидають сміття.

   Сміттєві баки переповнені. Собаки розтягують всілякий непотріб. А поруч сидять мами з маленькими дітками, лузають зернята, смакують морозивом, а обгортки і лушпиння кидають під лавки. Любителі пива залишають порожні пляшки.

   Дивує байдужість комунальників. Адже  травень – найбільш квітучий місяць, який спонукає радіти оновленню природи, квітам. Однак їх у сквері давно ніхто  не садить. Пам’ятник юному партизану В. Котику потребує ремонту.

    А ще погляньте у скверик навпроти ПриватБанку, що на вулиці Судилківській, там, де височіє пам’ятний знак «400-річчя Шепетівки». Туди тривалий час ніхто з комунальних служб не заглядав. А це обличчя нашого міста, наше ставлення до культури та порядку.

    Мене, як людину пенсійного віку, яка бачила квітучу Шепетівку у 70-80-х роках,  це дуже хвилює та обурює.

Віталій Ласкав’юк, шепетівчанин.

Залиште Ваш коментар
Перевести