ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво Коридор затемнення

Коридор затемнення

48 переглядів

Він останній у цьому році, розпочався місячним напівтіньовим затемненням 30 листопада та закінчиться сонячним затемненням 14 грудня. Цей період і називається коридором затемнень.
Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння.
Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя.
Традиційно, з погляду езотерики, Місяць відповідає за емоції та психіку людей, наше внутрішнє єство. На противагу цьому Сонце свідчить про наші прагнення, соціальну роль. Тому доречно «пропрацювати» ці дві теми під час коридору затемнень. 
Чого варто уникати:
√ ухвалювати емоційні рішення;
√ конфліктувати;
√ різко змінювати свої плани.
Що варто зробити:
√ бути уважним до свого тіла, бажань і думок;
√ підтримувати здоровий спосіб життя або хоча б наближений до нього;
√ давати собі перепочити, не рухатися, мов дзиґа;
√ працювати над минулими помилками;
√ відмовитися від усього, що заважає вам далі рухатися;
ставити нові цілі та пріоритети. 
Звичайно, такий процес для декого може пройти не зовсім гладко. Людей можуть переповнювати емоції, тому усвідомлено працюйте над власним розвитком. Замисліться над тим, з ким ви спілкуєтеся, відстоюйте свої принципи та працюйте над власними бажаннями.
Це хороший час, щоб зайнятися духовними практиками –молитвою, йогою та медитаціями. Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя, завершіть справи, які не дають вам рухатися далі. 
(З інших видань).

Залиште Ваш коментар
Перевести