ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Кудлатий пес у шапці Санти-Клауса підвищує настрій клієнтам таксі

Кудлатий пес у шапці Санти-Клауса підвищує настрій клієнтам таксі

97 переглядів

Коронель, який донедавна був пересічною бездомною собакою, цими днями супроводжує свого господаря, 52-річного таксиста Ніколаса Вальтероса в усіх поїздках дорогами одного з найбільших міст Колумбії.

У колумбійському місті Боготі ці двоє давно полюбилися багатьом. Водій таксі Ніколас та його улюблена собака-дворняжка разом возять пасажирів містом, одягнені у однакові елементи костюмів Санти-Клауса й у сонцезахисних окулярах.

«В такий спосіб ми намагаємося якось розчулити клієнтів. Прагнемо їм показати, що на цьому світі існують не тільки матеріальні речі, але й те, що знаходиться у глибині наших сердець», – розповів таксист за кермом свого автомобіля, прикрашеного штучними сосновими гілками з нагоди Різдва Христового за Григоріанським календарем.

Вальтерос знайшов свого “товариша”, дворнягу з кудлатою шерстю і довгими звислими вухами, шість літ тому на вулиці, уточнює Bdnews24.com. А упродовж останніх трьох років регулярно бере його з собою на роботу. В несвяткові дні собаку зазвичай одягає у поліцейський костюмчик.

Ці обоє беруться до праці рівно о 4 годині ранку й завжди стають джерелом доброго настрою для оточуючих.

В. К.

Залиште Ваш коментар
Перевести