ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості Квіти життя Марії Антощук

Квіти життя Марії Антощук

17 переглядів

Другого серпня оселя Марії Григорівни Антощук у с. Вербівцях сповнилась веселим гомоном багатьох гостей. То родичі, сусіди, представники Ленковецької сільської ради та аматори Сульжинського будинку культури прибули до односельчанки, аби привітати її з поважною датою — 90-літтям від дня народження.

Скромна сільська жінка радо зустрічала гостей, адже усе своє життя була активною, доброзичливою, за що й шанують її у селі. Найстаршій дитині у багатодітній родині Антощуків з дитинства доводилося багато працювати, аби допомагати батькам. Сім’я пережила голод 1933 року, а з початком війни, ще зовсім дівчинкою, Марія 4 роки разом із дорослими будувала залізничну колію.

Розумна, допитлива дівчинка на відмінно закінчила семирічку, але у повоєнний час про навчання не йшлося, тому пішла працювати у місцевий колгосп, стала ланковою рільничої бригади, там і пройшла свій трудовий шлях. Як активістку села, її часто обирали депутатом сільської ради, була членом ревізійної комісії колгоспу.

З чоловіком, Володимиром Максимовичем, народили та виховали двох доньок, дочекались трьох онуків та п’ятьох правнуків, прожили у парі більше 50 років. На жаль, він нині покійний, а Марія Григорівна живе разом з молодшою донькою, та й старша, хоча і живе далеко, часто відвідує матусю.

Замолоду ювілярка мала два захоплення — шиття та вирощування квітів. Обшивала свою сім’ю та всіх, хто до неї звертався, а усе її подвір’я і сьогодні буяє різнобарв’ям квітів.

З найкращими привітаннями та подарунком від Ленковецького сільського голови Юрія Петровича Криворчука до Марії Григорівни звернувся секретар сільської ради Іван Іванович Ковтонюк, щирі побажання висловила ювілярці й виконуюча обов’язки старости села Ольга Володимирівна Хацаюк, а аматори будинку культури дарували їй поетичні рядки та музичні вітання.

Тож з роси й води Вам, шановна Маріє Григорівно!

Тетяна КРАСНОЛУЦЬКА,

директор будинку

культури с. Сульжина.

Залиште Ваш коментар
Перевести