ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Київські офтальмологи – у мікрорайоні Косецькому

Київські офтальмологи – у мікрорайоні Косецькому

2 переглядів

На прийомі у лікарів-волонтерів побувало близько

500 мешканців Шепетівки і навколишніх сіл

Цього разу з ініціативи народного депутата Романа Мацоли п’ять офтальмологів-волонтерів із Києва приїхали до Шепетівки, де провели прийом пацієнтів у приміщенні ЗОШ № 8. Вони вимірювали очний тиск, очне дно, перевіряли гостроту зору, виписували профілактичні препарати, а за потреби безкоштовно видавали окуляри. Зауважимо, що фахівцям зі столиці допомагали  у реєстрації  охочим пройти огляд медики Шепетівського Центру ПМСД.

Разом лікарями із столиці приїхав і Роман Миколайович, спілкувався з шепетівчанами, цікавився їхніми проблемами, тим, як їх обслуговують лікарі-волонтери.

Народний депутат, враховуючи побажання шепетівчан, організував поїздку лікарів-офтальмологів з Києва до Шепетівки. На прийом до медиків прийшло багато охочих перевірити зір, розповісти про свої недуги і просто порадитись з лікарями. Адже не часто випадає можливість побувати у висококваліфікованого фахівця.

— Мені дуже сподобалось, — розповідає Галина Володимирівна, шепетівчанка. — Лікар уважно вислухала, перевірила мій очний тиск, виписала краплі для очей, порадила носити окуляри постійно. Незважаючи, що людей було дуже багато, ніхто не нервував, усі доброзичливо ставились одне до одного. Загалом, ми вдячні Роману Мацолі за можливість перевірити стан свого здоров’я.

— Наша команда проводить   такі благодійні акції  з метою профілактики, вчасного виявлення ознак недуги, — зауважив народний депутат.  — Робимо це для підтримки і збереження здоров’я людей.

У ході прийому у багатьох було виявлено підозру на глаукому, катаракту і фахівці радили їм звернутися до місцевих офтальмологів, аби продовжити лікування. В окремих випадках зауважували, що без операції не обійтися.

А у цей час Роман Мацола вів прийом громадян. До нього зверталися з повсякденними проблемами, висловлювали побажання. Були тут і місцеві депутати, які разом з народним депутатом обговорювали шляхи вирішення різних наболілих питань.

Залиште Ваш коментар
Перевести