ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Лауреати районної педагогічної премії імені М. Островського

Лауреати районної педагогічної премії імені М. Островського

26 переглядів

Мудрий наставник

Любов до дітей і бажання передати їм часточку себе, відкрити для них новий, непізнаний світ і навчити бути людьми завжди супроводжують учителя початкових класів Городнявської ЗОШ І-ІІІ ступенів Віру Миколаївну Ткачук.

Вона вимоглива, але справедлива і мудра. Життєлюбність, ентузіазм, енергійність — її визначальні риси. Для своїх школяриків створила маленьку чарівну Країну Знань, зігріту теплом її серця, щедрістю душі й материнською любов’ю.

Учителька володіє широким спектром методів навчання. Уроки проводить на високому науково-педагогічному рівні, враховуючи індивідуальні особливості дітей.

Вона — керівник шкільного методичного об’єднання та районної творчої групи вчителів початкових класів. Завжди підтримує молодших колег, надає їм практичну допомогу.

Віра Миколаївна — активний учасник і переможець щорічної обласної педагогічної виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування». У 2018 році у видавництві «Підручники і посібники» вийшов друком зошит для письма і розвитку мовлення учнів першого класу (у двох частинах), автором якого вона є.

Найвищою оцінкою наполегливої, сумлінної, цілеспрямованої праці вчительки є вдячність батьків, повага колег і любов її учнів.

Народилась, щоб стати вчителем

 

Зростання та розвиток кожної людини супроводжують вчителі. Серед них є особлива когорта не «ремісників», а «митців», учителів від Бога. Вони вміють не тільки  формувати якісні знання, а й, насамперед,  здатні дією своєї непересічної особистості визначати подальшу долю учня.

Саме таким талантом, без сумнівів, наділена Алла Йосипівна Варшавська — вчитель математики Плесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, якій «сам Бог велів» стати вчителем. Адже народилася вона 1 вересня, коли дзвінок кличе дітвору у затишні класи.

І ось уже 30 років щодня поспішає до місцевої школи привітна жінка. Для неї село Плесна з блакитними плесами ставків, фруктовими садами, з п’янкими пахощами липи, хороводами каштанів, щирими людьми стало не просто місцем роботи, а й другим домом. По суті, більша частина її життя пов’язана зі школою, тому, як власні, Алла Йосипівна сприймає шкільні негаразди і болі та щиро радіє успіхам.

А пишатися є чим: її учні — активні учасники та призери конкурсу-захисту наукових робіт МАН, переможці олімпіад, міжнародних та всеукраїнських математичних конкурсів. Завдяки сумлінній праці, творчості та відданості справі цього року Алла Йосипівна стала лауреатом районної премії працівників освіти імені М.Островського.

Колегу щиро вітає родина, педагогічний колектив, вдячні випускники та учні, адже доля наділила її дивовижним умінням працювати з дітьми. Для багатьох вихованців вона стала наставницею, саме тією, про яку згадують з особливим трепетом, повагою і вдячністю, а дехто її називає «мамою», бо вона — майстер своєї справи з великим серцем, у якому є місце кожному. Секрет її педагогічної майстерності простий – любов до професії, людей, життя.

А ще Алла Йосипівна – просто мила жінка, любляча донька, матуся і бабуся. Бажаємо їй творчих успіхів та многих літ!

Молодий вік – не перешкода солідній посаді

 

Алла Олександрівна Підгородецька – наймолодший директор шкіл Шепетівського району, уміло керує Пліщинською ЗОШ І-ІІІ ступенів. До обрання директором Алла Олександрівна 4 роки пропрацювала вчителем історії у Плесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Ставши директором школи, вона повністю змінила зовнішній вигляд кабінетів, коридорів та територію школи, де завжди буяють квіти. У закладі створено всі умови для успішної роботи учнів першого класу в умовах НУШ.

Школа активно співпрацює з інститутом педагогіки НАПН України і директор була  нагороджена Грамотою за вагомий внесок у розвиток педагогічної науки та активну участь у апробації та запровадженні педагогічних інновацій.

Як вчитель історії та правознавства, Алла Олександрівна постійно працює з дітьми над написанням наукових робіт, учні були призерами обласного етапу конкурсу- захисту робіт членів МАН. За підсумками ЗНО-2018 учні Алли Олександрівні показали якісні показники.

Можна лише захоплюватися її винахідливістю, працьовитістю, бажанням не відставати від часу. Власними стараннями та за підтримки благодійників керівник дбає про створення сучасних умов для роботи вчителів та навчання учнів.

Поважають молодого керівника не лише педагоги, батьки, а й учні. Їх нині у школі 116. Авторитет серед них Алла Олександрівна отримала ще тоді, коли почала викладати історію та географію. Тепер вона для них не просто учитель, а й найкращий друг.

Вчитель вчителів

Олена Аркадіївна Кривінчук – методист предметів «фізична культура», «трудове навчання», «основи здоров’я», «Захист Вітчизни». Надзвичайно талановитий, творчий вчитель, який вміє знайти підхід до кожної людини.

Крім того, Олена Аркадіївна, як кажуть, вчитель вчителів. У своїй методичній роботі керується мистецтвом андрогігики, постійно модернізує форми та методи роботи, враховуючи при цьому запити, інтереси кожного педагога зокрема. Саме тому педагоги і радують методиста результатами.

Вчителі шкіл району (М.М.Мариніч, В.М.Фіялчук) були лауреатами обласного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Фізична культура». Переможцями обласного етапу конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок футболу були М.М.Мариніч (Плесенської ЗОШ), В.М.Фіялчук (Михайлюцька ЗОШ), призерами цього ж етапу — О.К.Скавінська (Судилківська ЗОШ), Т.М.Ланова (Лозичанська ЗОШ), а вчитель Великорішнівського НВК В.Швець став призером всеукраїнського етапу конкурсу.

Неодноразово школи району ставали переможцями всеукраїнського етапу конкурсу на кращий стан фізичного виховання у закладах освіти України (Судилківська, Михайлюцька ЗОШ), переможцем обласного етапу цього ж конкурсу була Плесенська ЗОШ.

Туристична команда Шепетівського району – постійний переможець та призер обласних та всеукраїнських туристичних змагань серед учнів та вчителів.

Матеріали проведення «Олімпійського тижня у закладах освіти України» Плесенської школи були визнані кращими в області, а Городнявської ЗОШ – кращими в Україні.

Педагоги району – неодноразові переможці та призери обласної виставки посібників «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування».

Олена Аркадіївна – майстер своєї справи, особистим прикладом вміє залучити педагогів до нового, цікавого. Так, Усі 7 шкіл району приєдналися до проекту Олександра Педана «Джуніор-І» щодо ЗАпровадження варіативних модулів програми з фізичного виховання, отримали сертифікати, що дозволило запроваджувати у школах «нові цікаві модулі».

Олена Аркадіївна – ініціатор проведення багатьох цікавих спортивних та військово-патріотичних змагань. За вміло організовану методичну роботу була занесена на районну Дошку Пошани «Кращі освітяни району», відзначена стипендією Корпорації «Сварог Вест Груп», до 50-річчя створення методичної служби області нагороджена грамотою Департаменту освіти Хмельницької ОДА, як кращий методист області.

Така вміло організована робота О.А.Кривінчук мала вагоме підґрунтя. Адже ще навчаючись у школі, Олена була призером та переможцем обласних та всеукраїнських змагань з легкої атлетики, призером обласних змагань зі спортивних та бальних танців.

Професію вчителя обрала не випадково. Допомогли у цьому її наставники – вчитель фізкультури А.Г.Заслонкіна, тренери О.П.Давидчук, В.І.Приходько.

Залиште Ваш коментар
Перевести