ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Лісгосп на Волині збирає врожай лимонів

Лісгосп на Волині збирає врожай лимонів

9 переглядів

Цими днями працівники Маневицького лісництва, що у Волинській області, радіють врожаю цитрусових. Середня вага лимонів, якими вкриті кущі сорту Пандероза в їхній теплиці, — 400 грамів.

Лісгосп вирощує в теплиці, яка стоїть ще із радянських часів, цитрусові популярного сорту Пандероза з минулого року. Загалом їх там є 55 кущів. На кожному зараз — від 10 до 20 плодів по кількасот грамів кожен.

За словами робітниці теплиці Зінаїди Голодюк, «секрет» врожайності полягає у поєднанні кількох факторів. По-перше, лимони люблять вологу, тож їх рясно поливають. По-друге, лимони цілодобово освітлюють. По-третє, температура повітря у теплиці не нижча, ніж +10 градусів за Цельсієм. Також регулярно підрізають пагони, щоб усі соки йшли у розвиток плодів, а не у стебла чи листки. При цьому рослини нічим не підживлюють, уточнюється у повідомленні Суспільного радіо.

Щоб придбати саджанці кущів сорту Пандероза, уторік лісництво витратило майже 7000 гривень. Як каже його інженерка Ірина Остапчук, є ідея додавати лимони власного вирощення до березового соку, який щороку навесні «закручують» в банки у консервному цеху лісгоспу.

В. К.

Залиште Ваш коментар
Перевести