Людину, яка поєднала свою любов до лісу з професією, ма­буть, можна назвати щасливою. Адже своєю нелегкою працею вона створює зелений скарб для наступних поколінь. Ось уже, вважай, півстоліття це величне покликання є лісовою долею Петра Кононовича Миронюка.

 

А біографія ветерана-лісівника першою життєвою стежкою пролягла з потопаючої у зелені лісів Славути. Плеканий з дитинства потяг до лісу знайшов своє професійне втілення — у далекому 1969 році він був зарахований до Вознесенської однорічної лісової школи, що на Миколаївщині. Закінчив її з червоним дипломом. А згодом до нього додався й червоний диплом Великоанатольського лісотехнікуму, що на Донеччині.

Його трудова біографія розпочалася одразу по закінченні навчання. З 28 березня 1973 року Петро Кононович пов’язав свою долю з колективом Шепетівського лісгоспу. Спершу працював на посаді техніка-лісовода Климентовицького лісництва. Пізніше, у 1979 році, був призначений майстром лісу цього ж лісництва, а з 1983 року — старшим інженером з техніки безпеки.

У 1985 році він здобув вищу освіту у Львівському лісотехнічному інституті і вже у 1987-му Петра Кононовича було призначено на посаду головного механіка лісгоспу. Незабаром він був обраний головою профспілкового комітету Шепетівського держлісгоспу, який очолює до нині, три десятки років поспіль.

Відтак, уся трудова біографія Петра Кононовича, його організаторський талант і здібності нерозривно пов’язані з лісовим господарством. Голова профспілки лісівників, мабуть, як ніхто інший, знає насущні потреби й проблеми працівників лісового господарства. Протягом свого багаторічного служіння лісу він був учасником і свідком славного трудового літопису підприємства.

На глибоке переконання Петра Кононовича, головне у виробничій діяльності підприємства – люди. Тож саме увага до них є, так би мовити, основним кредо як адміністрації лісгоспу, так і профспілки. Тому у лісгоспі (і це заслуговує на особливу увагу) завжди на перше місце ставили інтереси працівників, благополуччя їхнє та їхніх родин, увага до них, висока професійність кадрів.

Під керівництвом Петра Кононовича Миронюка профспілка відстоює соціальні інтереси лісівників, вважається однією з кращих у галузі, а не лише на Хмельниччині. Свідченням цього є нагороди голови профкому лісівників – нагрудний знак Федерації профспілок України «Профспілкова відзнака», Почесні грамоти Центрального комітету профспілки лісового господарства за кращий колективний договір, за краще оздоровлення дітей та багато інших.

А з нагоди ювілею за багаторічну плідну працю у профспілці, високий професіоналізм, значний особистий внесок у захист соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки Петро Кононович Миронюк нагороджений Грамотою Федерації професійних спілок України, нагрудним знаком «Профпілкова звитяга» та Грамотою президії Федерації профспілок Хмельницької області.

Завдяки чесній, самовідданій праці, особистим та діловим якостям, Петро Кононович здобув безперечний авторитет фахівця своєї справи, компетентного керівника профспілки, якого шанують і поважають усі працівники. Його внесок у відбудову і розвиток нашого підприємства, мудрість і добропорядність високо цінують колеги, друзі, рідні та близькі люди.

Тож, шановний Петре Кононовичу, прийміть нашу щиру вдячність за Вашу невтомну працю! 

Колектив ДП «Шепетівський лісгосп» щиро вітає Вас з 70-річним ювілеєм! Міцного  Вам здоров’я, благополуччя, довгих років життя! Нехай кожен прожитий Вами день буде світлим і радісним, сповненим тепла та любові близьких і рідних людей!

Колектив ДП

«Шепетівський лісгосп».