ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ “Лісова школа-2018”

“Лісова школа-2018”

39 переглядів

З приємними враженнями діти

поверталися додому

З нагоди Дня захисту дітей, за ініціативи служби у справах дітей та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шепетівської райдержадміністрації, 30 травня відбулось одноденне таборування для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах «Лісова школа–2018». Захід відбувся на базі Климентовицького лісництва, у зоні відпочинку «Лісовий кордон».

Організатори розробили для дітей розважально-пізнавальну програму так, аби всі табірники були задіяні. Спочатку вони дружно облаштовували свій табір: встановлювали намети, смуги перешкод тощо. У результаті проведених у колі тренінгів вони познайомились між собою та дізналися про правила безпечного дозвілля у період літніх канікул.

Поділившись на три групи, діти виконували практичні заняття зі стрільби з пневматичної гвинтівки (відповідальний — заступник директора, начальник відділу із соціальної роботи ЦСССДМ Сергій Мельник), в’язали вузли та ходили по канату під пильним наглядом волонтера ЦСССДМ, вчителя фізичної культури Травлинської ЗОШ Олександра Мельника, збирали у букети лісові квіти за умовами конкурсу творчих робіт «Лісова фантазія».

Крім того табірники грали у футбол, бадмінтон, волейбол, каталися на гойдалках. А поруч з дітьми перебувала медична сестра Шепетівського Центру ПМСД Марина Пізнюр.

Найактивніше бігала за м’ячем майбутній тренер з футболу Христина Гонча з с. Білополя. Сімнадцятирічна дівчина закінчує перший курс Кам’янець-Подільського державного педагогічного університету ім. І.Огієнка і дуже любить активний відпочинок.

Вправно грала й 7-річна Богдана, учениця Шепетівської школи-пансіону, адже попри свій вік вона теж захоплюється футболом.

Дев’ятикласниця Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Анастасія Корягіна у табірній зміні віддала перевагу бадмінтону та волейолу. Школярка постійно дбає про фізичну підготовку, адже у майбутньому хоче стати полісменом.

Разом з викладачем української мови та літератури Грицівського ВПУ-38 Катериною Дзьобань приїхали учні училища – першокурсниця Діана Потапчук, яка здобуває спеціальність кухаря-тістороба, та другокурсник Дмитро Бихал, який навчається на тракториста-машиніста.

На підбиття підсумків до табору завітала заступник голови райдержадміністрації Ліліана Танасієнко. Вона привітала дітей з прийдешнім Днем захисту дітей  та вручила подяки за активну участь у одноденному таборуванні «Лісова школа–2018».

За фінансову та матеріальну допомогу в організації таборування організатори висловлюють вдячність головам Грицівської, Судилківської та Ленковецької  ОТГ, Михайлюцькому, Городнявському та Плесенському сільським головам, депутату районної ради Віталію Бузилю, директору Плесенської школи Тетяні Капелюх, керівництву воєнізованої охорони СК ст. Шепетівка та власникам хлібопекарні, що у с. Замороченні.

Залиште Ваш коментар
Перевести