Додому ЗДОРОВ'Я Людмила Рожок: «Я схудла майже наполовину. І це не межа…»

Людмила Рожок: «Я схудла майже наполовину. І це не межа…»

Нині дуже модно говорити про здоровий спосіб життя, про відмову від шкідливих звичок, про здорове і корисне харчування. І це не дивно, адже кожен з нас мріє якнайдовше залишатися молодим і здоровим.

Проте не усім легко зберегти те, що дала природа і батьки. Коли болить серце, «скаче» тиск, а надмірна вага викликає задишку, ми починаємо думати: «А що зі мною не так?».

Про те, як довго залишатися молодим і здоровим, ми ведемо розмову з Людмилою Рожок. Вона закінчила Рівненський інститут культури, отримавши фах хореографа, а нині навчається на другому курсі школи фітнесу «Олімпія» Київського навчального центру «Екомед». Пропагує здоровий спосіб, бо це стало сенсом її життя.

Людмила схудла майже наполовину, а точніше – на 60 кілограмів.

 

Дивлячись на вашу струнку постать і чарівну посмішку, розумію, що Ви — упевнена і самодостатня особистість. Важко повірити, що у Вас були проблеми з надмірною вагою.

На жаль, таке було. Народивши двох дітей, моя вага за короткий час збільшилася удвічі (з 60 до 120 кг). Меншого сина Сергія народила справжнім богатирем — вагою 5 кг. Але така вага не входила у мої плани, тому твердо вирішила повернути свої попередні параметри. А ще зрозуміла, що хочу бути не просто гарною, але й здоровою.

Десять років я з родиною проживала в Іспанії, саме там і народилися мої діти – Карина і Сергій. І  саме за кордоном я здійснила перший крок до нового життя без зайвих кілограмів — пішла навчатися на інструктора із «зумба-фітнесу» (зумба – бразильський танець). А танці — моє захоплення з дитинства: десять років я відвідувала заняття хореографії у Світлани Яворської.

— І Ви схудли наполовину?

— Це ще не межа. Уже рік працюю над собою — харчуюся тільки корисною їжею, займаюся фітнесом. Щоб вага «не поверталася», її необхідно утримувати, а це набагато складніше, ніж просто схуднути. Ще рік наполегливих занять мені необхідно, щоб досягнути бажаного результату.

Скільки часу займаєтеся фітнесом?

 — Два-три рази на тиждень, заняття тривають по 70-80 хвилин. І уже через місяць видно результат. Але фітнес треба обов’язково поєднувати зі здоровим харчуванням. Добре пам’ятаю слова свого викладача — дієтолога, професора Світлани Семенюк: «Чи я живу, щоб їсти, чи я їм, щоб жити?». Радію з того, що займаюся улюбленою справою.

Дякую Вам за цікаву розмову.

0 коментар
0

You may also like

Залишити коментар

Перевести