ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Магія рушника Яни Марховської

Магія рушника Яни Марховської

4 переглядів

Наша юна землячка перемогла
у Всеукраїнському конкурсі
«Україна рушникова»

Цього року Школа народних ремесел Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України провела Всеукраїнський конкурс «Україна рушникова». У заході взяли участь 74 учасники із 15 областей України.
На огляд широкого загалу учнівської молоді, педагогів, батьків, гостей Центру були представлені яскраві творчі роботи у номінаціях «Рушник святкової обрядовості», «Подарунковий рушник», «Утиральник», що є зразками традиційних і копіями стародавніх рушників.
Приємно зазначити, що однією з переможниць конкурсу стала вихованка гуртка «Юні майстри народних ремесел» (керівник гуртка О.І.Коленчук) Шепетівського міського ЦЕНТУМу Яна Марховська (на знімку), яка подала свої роботи для участі у двох номінаціях — «Рушник святкової обрядовості» та «Утиральник».
Журі конкурсу відзначило високий естетичний рівень виконання конкурсних робіт, традиційність, символіку, пошуково-дослідницький підхід при виконанні давніх родинних, музейних зразків рушників, творчу самореалізацію, високий рівень подачі й оформлення робіт та ухвалило рішення про нагородження учениці дипломами ІІ ступеня в обох номінаціях.
Варто зазначити, що за зразок для підготовки своїх конкурсних виробів Яна брала рушники своїх бабусі та прабабусі. Її рушники можна побачити на тимчасовій виставці у музеї народних промислів Ук­раїни ЦЕНТУМу.

За матеріалами
міського ЦЕНТУМу.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести