Зі звуку-сльозинки народжується на світ святе слово «мама», яке вимовляє дитятко. Але цю мить не вловити, як і не вловити того дня, коли вперше над колискою нахилилась мати-берегиня. Шанування матері – один з найсвятіших обов’язків людини і неоплатних боргів дітей.

 

А ще в Україні здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання «Мати-героїня».

Відповідно до Указу Президента України від 6 травня 2019 року № 190/2019, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно трьом матерям Грицівської селищної ради:

ДМИТРИШИНІЙ Марії Миколаївні — жительці с. Онишковець, матері 5 дітей,

МАРКОВЕЦЬ Раїсі Степанівні — жительці с. Сасанівки, матері 5 дітей,

ФЕДОРОВІЙ Руслані Леонідівні — жительці смт. Грицева, матері 5 дітей.

Вітаючи матерів з присвоєнням Почесного звання України «Мати-героїня», Грицівський селищний голова Людмила Василівна Тіфенбах та заступник Грицівського селищного голови Наталія Олександрівна Ленчук побажали жінкам побільше хороших світлих днів у їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків.