ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Мелодія останнього дзвоника

Мелодія останнього дзвоника

52 переглядів

На свято останнього шкільного дзвоника у Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралися учні, вчителі, батьки, громадськість села, гості. Присутні оплесками зустріли колони випускників: початкової школи на чолі з класними керівниками Н.А.Ткачук, Г.А.Ковальською та Н.О.Самолюк, основної школи на чолі з Ю.В.Береговським, Н.А.Сніховською і, звичайно ж, «іменинників»-одинадцятикласників, яких супроводжували наставники Н.В.Добровольська, О.Д.Поліщук та В.М.Грищук.

А ось і команди найактивніших учасників шкільного життя: переможців олімпіад, різноманітних конкурсів, спортивних змагань. А це майже 80 відсотків учнів школи!

Урочистості традиційно розпочалися виконанням Державного гімну України та привітаннями директора Т.А.Регули, яка побажала випускникам обрати правильний шлях у житті, успішно скласти ЗНО, а всім іншим школярам – гарного, змістовного літнього відпочинку. Директор висловила щиру вдячність вчителям за їхнє терпіння, виваженість, любов до учнів, батькам – за віру у своїх дітей, за підтримку школи, голові Судилківської сільської ради (ОТГ) Т.М.Котик та усьому депутатському корпусу, депутату Хмельницької обласної ради В.М.Мовсісяну – за сприяння у реалізації заходів, спрямованих на становлення Нової української школи.

Судилківських школярів із святом останнього дзвінка напутніми словами вітали заступник сільського голови Судилківської ОТГ В.Д.Мазур, настоятель місцевої церкви отець Володимир, помічник народного депутата України Романа Мацоли І.П.Топчій, яка вручила сер­ти­фі­кат на от­ри­ман­ня 20 фут­боль­них квит­ків відбірко­во­го мат­чу Куб­ка сві­ту 2019 року між командами Ук­ра­їни та Шве­ції, що від­бу­деть­ся у м. Льво­ві.

За сприяння депутата обласної ради В.М.Мовсісяна учням Богдану Тригубцю та Ользі Сніховській — переможцям у номінаціях «Учень року» та «Учениця року» — вручені грошові винагороди.

Щирими, теплими були вітання першокласників.

До сліз зворушило присутніх сакральне дійство, коли батьки простелили своїм дітям, нинішнім випускникам, вишиті рушники на щасливу дорогу у доросле життя.

Право здійснити останній дзвінок, як символ завершення навчального року, надали випускнику Іллі Фещину та першокласниці Оксані Казаліновій.

Кожен з випускників обере свою стежину, свій життєвий шлях. Щасливої їм долі!

Н.РЕБЕКЕВША,

член профспілкового

комітету школи.

 

Залиште Ваш коментар
Перевести