ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості Мереживо життєвої долі

Мереживо життєвої долі

20 переглядів

Життя директора невеликої школи завжди як на долоні. Кожен крок і рух на виду. Сім’ю, дітей, батьків, новини приватного життя знають усі. Директор у школі не тільки керівник, менеджер, господар, методист, а й порадник, гарний психолог, авторитетний наставник, мудрий арбітр у конфліктних ситуаціях.
А за стінами школи щодня, звичайно, вирує життя. Потрібно бути турботливою мамою, бабусею, чуйною донькою, розуміючою дружиною, а ще — колегою, подругою, сусідкою, дбайливою господинею.
Саме такою у нашому місті знають Лідію Олександрівну Банкову — директорку Шепетівської загальноосвітньої школи № 3.

Переступила поріг цієї школи Лідія Олександрівна далекого 1988 року учителькою географії та організатором виховної роботи. І розпочалися шкільні будні, змінювалися кар’єрні сходинки.
Як кожен учитель, прагнучи навчити основ свого предмета, Лідія Олександрівна вміла запалити у душі допитливої дитини вогник пізнання, захоплення, дослідництва, мрійництва. Та для цього недостатньо знати свій предмет, недостатньо володіти комп’ютером і сучасними інформаційними технологіями. Насамперед, потрібно виховати і навчити людину, яка відповідає усім вимогам сучасного суспільства. А найефективніше це відбувається, коли виховуєш і навчаєш на власному прикладі.
За свою професійну діяльність, щоденну напружену працю на освітянській ниві, за багаторічну сумлінну роботу, вагомий внесок у розвиток освіти регіону, успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління Лідія Олександрівна Банкова неодноразово отримувала різноманітні нагороди та відзнаки. Професійна діяльність, громадянська активність, патріотизм, небайдужість, людяність, особиста відповідальність, безкорисливість стали життєвими орієнтирами цієї прекрасної жінки.
У 2000 році Лідія Олександрівна Банкова була призначена на посаду директора Шепетівської загальноосвітньої школи № 3. Проте її керівна діяльність не стала авторитарною. Стосунки з колегами, батьками, учнями будувалися на довір’ї і шані. Керівницво освітнім закладом дало їй можливість створити власний освітній простір у рамках школи та реалізувати свої уявлення про виховання і навчання як творчі процеси, що забезпечують умови для самореалізації, само­освіти, самовиховання учнів, учителів. Саме за це вся шкільна родина щиро висловлює мудрій директорці свою повагу, шану, вдячність.
Буденне життя Лідії Олександрівни наповнене звичайними людськими турботами. Вражає та захоплює здатність і бажання сучасної жінки жити у радості, щасті, добрі, готовності допомагати іншим, щедро ділячись багатством своєї душі.
Тож у свій ювілей, шановна Лідіє Олександрівно, прийміть теплі, щирі, сердечні вітання від нашої великої шкільної родини!
Щоб спокій і мир панували у родині,
Щоб щастя всміхалось при кожній годині!
Нехай обминають Вас болі й тривоги,
Хай стелиться довга життєва дорога!
Хай легко працюється, гарно живеться,
Все вміється, множиться і удається!
Здоров’я міцного, щастя без краю,
Усього найкращого ми Вам бажаєм!
З повагою педагогічний
колектив ЗОШ № 3.

Залиште Ваш коментар
Перевести