У середу, 22 січня, з презентацією дитячої книжки «Мишасько і розгардіяш» на Шепетівщину прибув її автор В’ячеслав Купрієнко. З цим чоловіком читачі «Шепетівського вісника» познайомилися у листопаді 2018 року. Тоді він приїхав у Шепетівку, щоб поділитися плодами творчого дуету з поетесою із с. Вербівці Шепетівського району Оленою Іськовою-Миклащук. Саме він поклав на музику вірші авторки, зокрема «А небо теж ховається в окопах…». Тільки ж нині він постав перед нами у досить незвичному амплуа – в образі дитячого письменника.

Символічно, що власний книжковий тур Україною В’ячеслав Купрієнко  розпочав саме у день, коли патріоти відзначають День Соборності України. Адже чоловік – відомий бард, виконавець авторських пісень, лауреат фестивалю «Пісні народжені в АТО», який дав не одну сотню концертів на передовій.

Так, 22 січня, письменник завітав до дітлахів Вербовецької ЗОШ І-ІІ ступенів, зустрівся з учнями початкових класів Ленковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Грицівського ліцею. Під час заходу В’ячеслав Купрієнко читав уривки з книжки, грав на гітарі, жартівливо спілкувався з дітьми. Школярі були у захваті від зустрічей. «Привезти дітям гарний настрій, зробити зразковий розгардіяш, побешкетувати, поспівати хором веселих дитячих пісень та підзарядити свої акумулятори дитячими усмішками», — саме з такою метою В’ячесслав Купрієнко вирушав на зустрічі.

Увечері цього ж дня відомий бард влаштував концерт для вихованців Шепетівської спеціалізованої школи-інтернату. Йому з задоволення підспівували усі учні навчального закладу.

Уже завтра, 23 січня, автор книги «Мишасько і розгардіяш» презентуватиме власну книгу для школярів Шепетівського НВК №1.

Підготувала Анна КОТИК.

Знімки з зустрічі надала директор Ленковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Галина БЕЗКОРОВАЙНА.