ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Міська лазня запрацює не раніше, ніж за півтора місяці

Міська лазня запрацює не раніше, ніж за півтора місяці

16 переглядів

Під час останнього пленарного засідання сесії Шепетівської міської ради було погоджено виділення 800 тис. грн. на заміну старого котла міської лазні.
— Ми були змушені зачинити міську лазню через аварійну ситуацію. Оскільки старий котел був уже не придатний для експлуатації та становив небезпеку для відвідувачів. Щоб виправити ситуацію, ми ініціювали створення «Програми розвитку та утримання лазні для потреб населення м. Шепетівки на 2018-2022 роки, — розповів директор міського водоканалу Віталій Биков.
Більшістю голосів депутати погодили фінансування програми. Проте вимагали інформації, коли запрацює лазня.
— Існує порядок виділення коштів. Виготовлена проєктно-кошторисна документація. Відбулася експертиза. Управління ЖКГ подало запит на фінансування. Внесені зміни до бюджету міста. Тож кошти на це є, — пояснив під час пленарного засідання начальник фінансового управління Василь Дрищ.
— Коли відчиниться лазня для відвідувачів, точно ніхто сказати не може. Адже потрібно спершу 20 днів для проведення тендера. Після цього визначиться переможець з виконання ремонтних робіт. І лише підрядник від початку до завершення ремонту відповідає за термін уведення в експлуатацію нового котла, — сказав міський голова Михайло Полодюк.
При цьому начальник управління житлово-комунального господарства Юрій Гудзик повідомив, що орієнтовно усі ці процедури триватимуть близько 1,5–2 місяці.
— Як тільки закінчать роботи зі встановлення нового котла і заклад відповідатиме усім протиепідемічним нормам та вимогам, ми відразу запустимо лазню у роботу. Сподіваємося, що ситуація з коронавірусною інфекцією нам цьому не завадить, — додав Віталій Биков.
Окрім комплексу робіт із заміни котла та системи водопостачання, «Програма розвитку та утримання лазні для потреб населення м. Шепетівки на 2018-2022 роки» передбачає до 2022 року капітальний ремонт самої будівлі, її покрівлі та системи опалення міської лазні. Для цього необхідно ще майже 3 млн. гривень.
Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести