ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Міський центр ПМСД розширюється

Міський центр ПМСД розширюється

31 переглядів

Шепетівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги збільшив свої площі вдвічі. Якщо до цього на балансі установи було 125 м2, то тепер заклад може використовувати у медичних цілях 280 м2 комунального майна. Таке рішення прийняли більшість депутатів Шепетівської міської ради під час минулого засідання сесії.

“Амбулаторія розростається, кількість пацієнтів збільшується, звертаються лікарі, які мають бажання перейти до нашого центру працювати. До того ж існують відповідні вимоги для медичного закладу, які ми зобов’язані забезпечити. Зокрема окремі входи та виходи для здорових і хворих пацієнтів”, — пояснила під час свого виступу на пленарному засіданні Наталія Стасюк, заступниця міського голови з гуманітарних питань.

Нагадаємо, міський Центр ПМСД знаходиться на вулиці Островського, 42. У приміщенні міського Управління освіти. Як зазначила Наталія Стасюк, тепер більша частина першого поверху буде у користуванні Центру ПМСД.

“Працівникам методичного кабінету Управління освіти місця для роботи вистачає. Тому вирішили, шляхом передачі частини приміщення, збільшити площі Центру ПМСД”, — додала Наталія Стасюк.

“Зараз у нас працює 5 лікарів: 3 сімейних, 1 терапевт та 1 педіатр. Разом ми обслуговуємо понад 4500 дорослих пацієнтів та 1396 дітей. Звертаються також інші лікарі, які розглядають можливості переходу у наш Центр. Оскільки наразі немає обмежень за кількістю переукладання декларацій, то відбувається постійний рух пацієнтів. Хтось додається, хтось віднімається. Працює здорова конкуренція між лікарями. Люди підбирають собі кращі варіанти. Бо комусь з власних міркувань чи очікувань лікар не підійшов, комусь важливо лікуватися у лікаря-жінки, а комусь навпаки у чоловіка. Різні є потреби, а пропозиція дозволяє обирати”, — розповідає Олена Гунько, заступниця директора Шепетівського міського Центру ПМСД з медичного обслуговування.

У нових площах Центру ПМСД планують зробити часткове перепланування та розмістити лікарів, яким для повноцінного прийому пацієнтів було вже затісно.

“Коли на початках було лише 3 лікарі, працювали більш-менш комфортно. Зараз нас 5 і у перспективі додадуться нові фахівці. Для роботи кожного медика повинні бути створені належні умови згідно з усіма санітарними нормами. Бо це, у першу чергу, здоров’я наших відвідувачів. Розглядаємо також можливості створення кабінетів вузьких медичних спеціалістів. Тож продовжуємо працювати у напрямку розвитку”, — пояснює Олена Гунько.

Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
Перевести