ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Мистецьке коло

Мистецьке коло

Молодіжний театр «Браво» створений при міському будинку культури 28 років тому. У 1997 році йому присвоєно звання «народний». Нині театральним колективом керує Галина Червінська. Його учасниками є шепетівська молодь, також створена підліткова театральна група.

У репертуарі цього театрального колективу спектаклі, дитячі вистави, мініатюри, інсценізація прозових творів, лялькові вистави, театралізовані дійства…
Народний аматорський театр «Браво» є неодноразовим учасником Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена», який щороку проходить у м. Очакові.
Місцеві театрали брали участь і у фестивалі «Сім культур», що проходив у м. Кам’янець-Подільському, а також виступали з виставами «Одруження Бальзамінова», «Дами і гусари» на обласній сцені, як один із кращих колективів області.
Були переможцями регіонального туру у Всеукраїнському фестивалі «Мистецьким перевеслом квітчаємо свій край», за що отримали Грамоту та цінний подарунок від обласного управління культури.
Актори театру виступають на міських та обласних фестивалях-конкурсах як читці й щороку здобувають перемоги у творчих оглядах.
Плідним був 2018 рік. Театр «Браво» взяв участь у обласному фестивалі-конкурсі теат­рального мистецтва «Подільська сцена–2018», представивши журі та глядачам виставу «Чекати сто років» і отримав перше місце. Спеціальними дипломами журі нагородило актора театру Петра Бенедюка — за професійне виконання ролі Поета у цій виставі та керівника театру Галину Червінську — за кращу режисерську роботу.
А у 2019 році учасники театру «Браво» виступали у смт. Чорний Острів, що на Хмельниччині. У результаті актори-читці посіли три перших та одне друге місця, а колектив театру виборов гран-прі.
Зовсім недавно, на початку жовтня, актори театру «Браво» на обласному фестивалі-конкурсі інсценізували уривок твору В.Гребенюка «Тетрамерон». Отож, театрали продовжують радувати прихильників своїм мистецтвом.
Г.МАЗУРКЕВИЧ.

Залиште Ваш коментар
Перевести