ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ «Моє село — моя маленька батьківщина»

«Моє село — моя маленька батьківщина»

45 переглядів

«Село моє, Чотирбоки,

Я знаю, що довіку ти не знатимеш біди,

І житимеш, співатимеш, добробутом зростатимеш,

Бо серцю миле ти…».

 

Саме ця пісня, створена мешканцями села Галиною Миклащук та Андрієм Редьком, звучить щороку над мальовничим селом Чотирбоками.

Уже багато років поспіль на храмове свято Івана Богослова після служби Божої сельчани та гості із сусідніх сіл поспішають до будинку культури на святкування дня села. Адже село щороку змінюється, розвивається і співає. Працюють підприємства,  прокладається водогін, до села підведена газова труба, ремонтуються заклади соціальної сфери.

Тут протягом року створилося вісім нових сімей, народилося шестеро діток,  проживає найстаріша мешканка — столітня Пелагея Гнатівна Наумець, розвиваються спорт та самодіяльна народна творчість. Діти виховуються у дитячому садочку та навчаються у місцевій школі. Щовесни рясно квітнуть сади, а осінь обдаровує щедрими врожаями.

Цього ж дня було відкрито Дошку спортивних досягнень земляків, створену за ініціативи колишнього вчителя фізкультури Миколи Йосиповича Тютюнника. Її встановлено у новому сквері перед будинком культури, де люди мають змогу відпочити на лавочках, дітлахи — побавитись на дитячому майданчику.

Про це все у своєму вітальному слові мешканцям села говорив виконуючий обов’язки старости села Микола Тимофійович Костюк, котрий і сам докладає багато зусиль для його розвитку. Він щиро дякував активістам за їхній особистий внесок у розвиток громади та приватним підприємцям, які щоразу долучаються до проведення усіх заходів у селі.

На святі побувала, смачною

юшкою та кашею смакувала,

чудовий концерт слухала і

враженнями з вами поділилася

Тетяна ПИКУНЕЦЬ.

Залиште Ваш коментар
Перевести